MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Adalar, Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Toplum » Adalar Kent Konseyi Kesinleşen Liste
Adalar Kent Konseyi Kesinleşen Liste
ADALAR KENT KONSEYİ GENEL KURUL HAZİRUN LİSTESİ (07.07.2024)
ADETKURUM VE KURULUŞLARTEMSİLCİLER
1ADALAR KAYMAKAMLIĞI DR. FERAMİS ÇİFTÇİ
2ADALAR BELEDİYE BAŞKANLIĞIALİ ERCAN AKPOLAT
3İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ V.KADİR AYYILDIZ
4İLÇE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANIUZ.DR. SAİT BİLAL
5İLÇE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ DR.CELİL GÖKAY EKİNCİ
6İLÇE MÜFTÜSÜADEM ÖZDEMİR
7İLÇE TAPU MÜDÜRÜHALİL ÜSTÜNDAĞ
8İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜTÜRKAY KOYUNCU
9İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜOSMAN AKINSU
10İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜENGİN SEYREK
11ADALAR VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜMEHMET YAŞAR ÇAYLAN
12İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNURAY KARATAŞ
13BÜYÜKADA MADEN MUHTARLIĞIRAFET GARİP
14BÜYÜKADA NİZAM MUHTARLIĞIAYHAN GÜLER
15HEYBELİADA MAHALLE MUHTARLIĞIHÜSEYİN YAY
16BURGAZADA MAHALLE MUHTARLIĞIMUSTAFA BİÇER
17KINALIADA MAHALLE MUHTARLIĞIERDAL AYDIN 
18AK PARTİ MUSTAFA ŞAHAN
19BÜYÜK BİRLİK PARTİSİABDULKADİR HİMMET 
20TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİGİZEM GÜLEN
21İYİ PARTİAYŞE G ŞAKİR
22YENİDEN REFAH İSTANBUL PARTİSİ HURİYE KELEŞ
23MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİTÜMİRÇİN DELİCE
24GELECEK PARTİSİ TUĞBA DİLEMEK
25CUMHURİYET HALK PARTİSİLETAFET KALKAN
26SAADET PARTİSİFARUK TURKUT
27HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİNEJDET KOÇTÜRK
28İSTANBUL BAROSUAV.HIDIR DELİPINAR
29TÜRKİYE SEYAHAT ECENTALARI BİRLİĞİ YÖNETİM BİRLİĞİ DENİZ TÜFEKÇİ
30İSTANBUL ARI YETİŞTİRİCİLİĞİ BİRLİĞİ MEHMET UÇMAN SUNGUR
31TMMOB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL İL TEMSİLCİLİĞİ SEREF ÖZCAN
32TMMOB İÇMİMARLAR ODASI NİŞAN ARAS AKMERCAN
33TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASIHİKMET DURUKANOĞLU
34TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİMEHMET ADİL AKGÜL
35T.E.B.1.BÖLGE İSTANBUL ECZACI ODASI ECZ. AVNİ KURTULDU
36TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİŞERAFETTİN SÖNMEZ
37TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİALİ HAYDAR SÜSLÜ
38TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ HALUK EYİDOĞAN 
39TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ AYBÜKE DUMAN
40TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ ŞAHİKA SAVRAN 
41TMMOB MİMARLAR ODASI HASAN CEVDET ÖZDİL
42TDB İSTANBUL DİŞHEKİMLERİ ODASI PINAR SATIOĞLU 
43TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ ŞEFİK DOĞAN 
44TMMOB TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI OKTAY ÜNAL 
45TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI SEVGİ ÇEKİÇ
46İSTANBUL MARANGOZLAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI KEMAL TÜRKYILMAZ
47TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİGÜLDEHEN ÜNER
48ELEKTİRİK TEKNİSYENLERİ ODASI MEHMET ALİ ŞENER
49YILDIRIM SPOR KULÜBÜELİYEZER BEHAR
50HEYBELİADA SU SPORLARI SPOR KULÜBÜERCAN ÖZBOYACI 
51KINALIADA SU SPORLARI SPOR KULÜBÜLADEN ACARLI
52ADALAR SU SPORLARI  SPOR KULÜBÜALİ MENGÜ ŞEKER
53BÜYÜKADA GENÇLİK VE SU SPOLARI KULÜBÜ DERNEĞİOKTAY YÜKSEL
54ADALAR SU SPORLARI VE YELKEN KULÜBÜUTKU ATILGAN
55ADALAR SPOR KULÜBÜ GÖZDE ACIR
56TÜM BEL-SEN  (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası İstanbul 3Nolu Şube Adalar Belediyesi İşyeri Temsilci)ŞADAN GÜZEL
57DİSK SOSYAL İŞ SENDİKASIYASEMİN AHİ 
58ŞEHİT GAZİ BİRLİK-SEN (Şehit Yakınları,Gazi ve Gazi Yakınları Tüm Kamu Çalışanları Birlik Sendikası)ÖZGÜR MEŞALE EMER
59DİSK BASINİŞ (TÜRKİYE BASIN YAYIN  VE MATBAA ÇALIŞMALARI SENDİKASI)ÖMÜRDEN BAKAÇHAN 
60TÜRKİYE YAZARLAR SENDİKASIBEHLÜL ABLAK
61DİYANET-SEN (TÜRKİYE DİYANET VE VAKIF GÖREVLİLERİ SENDİKASI)HÜSEYİN BİLİŞMEK 
62BELEDİYE -İŞ  TÜRKİYE BELEDİYELER VE GENEL HİZMETLER İŞÇİLERİ SENDİKASI MUSTAFA ÇEVİK 
63TÜRDEF (TÜM DERNEKLER FEDERASYONU )SİNAN EKİNCİ
64SİVAS DAYANIŞMA DERNEĞİ FEDERASYONU HIDIR ÜNAL
65HEYBELİADA HALK KÜTÜPHANESİNİ KORUMA DERNEĞİ HÜSEYİN SARISAYIN
66TOPLUMSAL EŞİTLİK DERNEĞİ OKTAY BİÇER
67CESARET DERNEĞİ DANENDE ZEYNEP ALPAR
68ADA DOSTLARI DERNEĞİ AYDIN KAPLAN 
69ADALAR SANAT VE KÜLTÜR EVİ DERNEĞİ FATMA SİBEL AKKAŞOĞLU
70MAG AMEDER MAHALLE AFET GÖNÜLLÜLEİ ACİL MÜDAHALE DERNEĞİ NAZIM HİKMET ERKAN
71ADALAR EL SANATLARI DERNEĞİ NESLİHAN ERDOĞDU
72EMPATİ DERNEĞİ JÜLİDE GÜVEN 
73ADALAR KÜLTÜR DERNEĞİ ÖZER KANGÜR
74ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÜSKÜDAR KOŞUYOLU ŞUBESİRÜSTEM KURTOĞLU 
75TÜDER TÜKETİCİLER DERNEĞİ ADALAR ŞUBESİ YUSUF BAHAR
76FELSEFE VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU DERNEĞİİSMAİL ÇİFTÇİOĞLU
77ADALAR GELİŞİM DERNEĞİ ZEYNEP DİLEK ABLAK 
78BÜYÜKADA CEMEVİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİÖZCAN DOĞAN 
79HAYCAR MİMAR  VE MÜHENDİSLER DAYANIŞMA DERNEĞİ JAN GAVRİLOF
80ADALAR ASAYİŞ VE GÜVENLİK HİZMETLERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME DERNEĞİ AYDIN AY 
81HACI ALİ OSMAN VAR CAMİİ DERNEĞİ AYKUT FIRÇACIOĞLU 
82HAMİDİYE CAMİİ DERNEĞİ İSMAİL KALAY 
83KASTAMONULULAR DAYANIŞMA DERNEĞİ  ADALAR ŞUBESİ İSMAİL ÇELTİKÇİ
84DENİZ YAŞAMINI KORUMA DERNEĞİVOLKAN NARCI 
85BEŞİKTAŞ DOSTLARI DERNEĞİ BÜLENT DERİŞ
86ADA GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİAYTEN SELE
87DÜNYA MİRASI ADALAR EKOLOJİ VE KÜLTÜR DERNEĞİ EBRU TAŞKIN
88TRAC TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ ADALAR ŞUBESİ ÖNDER ÖZDEMİR
89TEKSTİL TASARIMCILARI DERNEĞİ EMİNE GÜL BOLULU
90TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİEYLEM ALMAZ
91BURGAZADA CAMİİNİ YAŞATMA DERNEĞİAHMET CELAL YETİŞ
92ADALAR KÜLTÜR  VE MUSİKİ DERNEĞİNURETTİN AKÇA
93TÜRKİYE ORMANCILAR DERNEĞİ (MARMARA ŞUBESİ)UĞUR EROL
94DOĞA DERNEĞİGÜLBAHAR BİLER
95HEYBELİADA KURAN KURSU VE CAMİİ YAŞATMA DERNEĞİ KAMİL BAYRAK
96MALATYALI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ RAMAZAN DOKUZKARDEŞ
97TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ Ş.ŞULE ÇELEBİ
98ADALAR TOKATLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİAKİF AKTAŞ
99BURGAZADA KÜLTÜR VE KALKINMA DERNEĞİHIDIR UVAÇİN
100ADALARIN TABİİ TARİHİ DEĞERLERİNİ KORUMA VE TURİZM VAKFI MELİS SEYHUN ÇALIŞLAR
101BÜYÜKADA PANAYİA AYA DİMİTRİ PROFİTİ İLYA RUM ORTODOKS KİLİSESİ VE MEKTEBİ VAKFI  AGNİ KÜÇÜKNİKOLADİS
102TEMİZ ENERJİ VAKFI PROF. DR.HALİL SEMİH ERYILDIZ
103TEMA,TÜRKİYE EROZYONLA MÜCADELE,AĞAÇLANDIRMA VE DOĞAL VARLIKLARI KORUMA VAKFIRECEP KIZILIRMAK 
104ADAKADEMİ VAKFI SİNAN BİNAY
105ŞİŞLİ KARAGÖZYAN ERMENİ YETİMHAESİ VAKFI (KINALIADA GAZTURMAN GAYAN DİNLENME EVİ)KAMER DİKRAN ALYANAKYAN
106KINALIADA KİLİSE VAKFIMARİYA ÇEVİK SİMYONİDİS
107BÜYÜKADA HESED LEAVRAAM MUSEVİ SİNAGOĞLU VAKFISALAMON MOMO MAZALTOV
108BURGAZADA AYA YANİ KİLİSESİ VE RUM MEZARLIĞI VAKFIEKATERİNİ NİKOLAO
109TÜRKİYE DİYANET VAKFI ADALAR ŞUBESİMEHMET AKKUŞ
110BÜYÜKADA RUM ERKEK VE KIZ YETİMHANESİ VAKFIDİMİTRİ KARAKAŞ 
111EDDAİ EĞİTİM DAYANIŞMA DÜŞÜNCE ARAŞTIRMA İLİM VAKFIMURAT BAYBURTLU
112APELOĞLU ANDON VAKFISERPİL ÇULCU
113HEYBELİADA AYA NİKOLA RUM ORTODOKS KİLİSESİ VE MEZARLIĞI VE AYA VARVARA KİLİSESİ VAKFI KATİNA TÜRKER
114BURGAZADA MAHALLE MECLİSİ
📆 09 Temmuz 2024 Salı 10:32   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR