MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Aralık 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » Ahmet Şimşek: Vakıf sistemiyle çalışıyoruz.
Ahmet Şimşek: Vakıf sistemiyle çalışıyoruz.

Öğrencilerin özel yeteneklerini ortaya çıkararak yeteneğe göre eğitim veren, üstün vasıflı eğitim kadrosuyla başarılı öğrenciler yetiştiren Ahmet Şimşek Kolejinde velilerin maddi imkânsızlıkları da ortadan kaldırılıyor ve kamu giderlerini karşılayacak mütevazı aylık taksitler uygulanıyor.

 

Ahmet Şimşek Koleji, çocuklarını kolejde okutmak isteyen ancak, çok yüksek kolej fiyatları nedeniyle ne yapacağını bilemeyen velilere destek oluyor.

 

“Okul-veli-devlet el birliğiyle eğitim veriyoruz.”

Geliştirdikleri benzersiz vakıf sistemiyle zeki ve yetenekli gençleri maddi sıkıntıya girmeden, yüksek seviyelere ulaşacak şekilde okutarak haklı bir gurur yaşadıklarını belirten Okul Kurucusu Ahmet Şimşek, “Biz, okul-veli-devlet el birliğiyle eğitim veriyoruz. Bizim amacımız, yetenekli çocuklarımızın ticari kâr gayesi gütmeden, mükemmel şekilde yetişmelerini sağlamaktır. TEOG’da ve üniversiteye girişte yüksek başarı gösteren kolejimiz Avrupa kolejleri standartlarında yüksek kaliteli eğitim vermektedir. Kolejimizdeki üstün eğitimin yanında, ücretlerin düşüklüğü ve ödeme kolaylığı da tartışılamaz. Biz çocuklarımızın iyi eğitim almaları için ne gerekirse yapıyoruz. Çünkü; Kolejde okumak her gencin hakkıdır. Bu cümle, eğitime ve gençlere ne kadar önem verdiğimizi açıkça ortaya koymaktadır” dedi.

Galeri
📆 05 Temmuz 2017 Çarşamba 22:44   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR