MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » Ahmet Şimşekliler; Sakarya’dan madalyayla döndüler
Ahmet Şimşekliler; Sakarya’dan madalyayla döndüler

Ahmet Şimşek Koleji genç bayanlar yüzme takımı 6x50m serbest bayrak yarışında 4. oldu.

 
Sakarya’da yapılan grup yarışmalarına katılan Ahmet Şimşek Koleji genç bayanlar yüzme takımı, 6x50m serbest bayrak yarışında 4. oldu. Nisa Tuana Damgacı, Ece Eren, Sena Saka, Damla ekin, Sezin Tuna ve İzen Tuna’dan oluşan genç bayanlar yüzme takımı Sakarya’dan madalyayla döndü.
Şanssızlık yaşadılar.

 
Grup yarışlarında ilk gün yakaladıkları başarıyı ikinci gün de sürdürerek gruptan çıkmayı planladıklarını ancak, şanssızlık yaşadıklarını anlatan Ahmet Şimşek Koleji yüzme antrenörü İ. Burak Sezgin, “İlk gün 6×50 serbest bayrak yarışında 4. olduk.

 

İkinci gün alacağımız puanlarla gruptan çıkacağımızı düşünüyorduk ancak, İzen Tuna rahatsızlandı ve iddialı olduğu 50 metre sırt, 50 metre serbest yarışlarına katılamadı. Bu nedenle puanlamada geriye düştük ve finali kaçırdık. Sakarya bizim için tecrübe oldu, sporcu duruşumuzla örnek okul olduk, çıtamızı yükselttik. İstanbul’u ve okulumuzu iyi temsil ettiğimize inanıyorum. Seneye daha fazla sporcumuzla hem erkeklerde, hem de bayanlarda finali hedefliyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan okulumuzun kurucusu Ahmet Şimşek’e, Koordinatörümüz Nilay Şimşek’e ve haber bekleyen herkesi sevindiren sporcularımıza teşekkür ederim.”dedi.

📆 20 Şubat 2015 Cuma 15:55   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR