Kartal ve Çevre Amatör Spor Kulüpleri Birliği (KASK)Yönetim Kurulu Başkanı Nasır Süleymanoğlu ve KASK Kurucusu-Bulvarspor Başkanı Adnan Balcı ve Kartal ve Çevre Amatör Spor Kulüpleri Birliği yeni seçilen yönetim kurulu Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.
KASK Yönetim Kurulu Başkanı Nasır Süleymanoğlu ve KASK Kurucusu-Bulvarspor Başkanı Adnan Balcı, Başkan Altınok Öz’e amatör spor kulüplerine göstermiş olduğu ilgiden ve destekten dolayı plaket takdim etti. Spora önem verdiğini ve amatör spor kulüplerinin desteklenmesi gerektiğini söyleyen Başkan Altınok Öz, ziyaretinden dolayı KASK yönetimine başarılar diledi.
Bir yanıt yazın