MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun!necdet-cam-akademi
Temmuz 2022
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » ANADOLU PARTİSİ : GELECEĞE OY VERİN
ANADOLU PARTİSİ : GELECEĞE OY VERİN

Kartal Villa Garden Cafe’de Anadolu Partisi 1.Bölge milletvekili Adayları basınla tanışmak ve kendilerini tanıtmak amaçlı kahvaltı düzenledi.

 

Kahvaltı ’da Gn. Bşk. Yrd. Ve örgütlerden sorumlu, Yunus Yunusoğlu ,Gn. Bşk. Yrd. Seçim işleri Bşk. Mehmet Şerif Avcı 1.Bölge Milletvekili adayı; Mehmet Zeki Orhan,MKYK üyesi ve örgüt Bşk. Yrd. 1. Bölge milletvekili adayı; Aysun Kılıçaslan Soku,1.Bölge milletvekili adayı; İlknur Adiller,1.Bölge milletvekili adayı; Mehmet Y. Ahi,1.Bölge milletvekili adayı; Orkide Kantarcı Okul vardı.

 


anadolu-partisi-2

VATANIMIZ HUZURA ERECEKSE BİZ OYLARI BÖLMEYE GELDİK

 

 

Kahvaltı esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Parti yetkilileri Anadolu Partisi hakkında bilgiler verdiler ve seçim beyannameleri hakkında açıklamalar yaptılar…

 

Toplantı esnasında sorulan sorulardan bazıları ;

 
*NEDEN ANADOLU PARTİSİ?

Neden Anadolu partisi çünkü biz artık insanların sağcı, solcu, komünist, ülkücü, milliyetçi ve daha niceleri diye ayrılmasından nitelendirilmesinden bıktık. Hepimiz aynı topraklarda aynı Anadolu’nun çocuklarıyız.

 

 

Maalesef görüyoruz ki; Günümüz partileri insanları sömürmekten başka bir işe yaramıyor örnek vermek gerekirse; Adalet Kalkınma Partisin ’de Adaletin A’sı yok, Milliyetçi Hareket Partisinde Milliyetçiliğin M’si yok, Cumhuriyet Halk Partisinde ise Devrimcilik ilkeleri yerle yeksan olmuş. Yaptığımız oylamalar sonucu aldığımız yüzdenin çoğunluğu evet bu milletin yeni temiz dürüst bir partiye ihtiyacı var oldu.

 

 
DİĞER PARTİLERDEN SİZİ AYIRAN ÖZELLİKLERİNİZ?

 

Halkçı ekonomik politikaların uygulanması, kadınların, çocukların ve gençlerin hakları çevre ve hayvanların korunması konularında DEVRİMCİYİZ.

Çoğulculuk, inanç ve kültürlere saygı konularında DEMOKRATIZ.

Ulusal değerlere bağlılık, sosyal devletin güçlenmesi konularında ULUSALCIYIZ.

Ama her şeyden önce ve en önemlisi sonuna kadar ÖZGÜRLÜKÇÜ ve sonuna kadar CUMHURİYETÇİYİZ…

Bu kadar hasret kalınan bu özellikleri içinde ve bir arada barındıran tek parti olduğumuz için evet biz Anadolu Partisi diyoruz.

anadolu-partisi-1

 

*BU MÜCADELENİZİN SONUCU İLERİYİ NE ŞEKİL VE NASIL GÖRÜYORSUNUZ?

 

Yurtta Barış Dünya’da barış ilkesi yeniden biçimlenmiş bir şekilde herkesin ağzında kendi mizacı şekilde olacak, Dillerde ’de kalplerde ’de tek parti tek yürek ANADOLU partisi olacak.

Galeri
Etiketler:
📆 14 Mayıs 2015 Perşembe 16:02   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR