MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » ‘ARKAMIZDA İNANCIMIZ, ÖRGÜTÜMÜZ VAR’
‘ARKAMIZDA İNANCIMIZ, ÖRGÜTÜMÜZ VAR’
İstanbul İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayan CHP Parti Meclisi Üyesi Dr. Canan Kaftancıoğlu “İstanbul’u kazanmak için adayım. İstanbul’u kazanmakla kalmayıp tek aday yönetimini sonlandırmak için adayım” dedi.

CHP Parti Meclisi Üyesi Dr. Canan Kaftancıoğlu, Cumartesi günü yapılacak İstanbul 36.Olağan İl Kongresi öncesi kameralar karşısına geçip başkan adaylığını açıkladı. Açıklama sırasında Kaftancıoğlu’nun yanında yeniden başkanlığa aday olacağını duyuran Cemal Canpolat vardı.

CHP Parti Meclisi Üyesi Dr. Canan Kaftancıoğlu, “Mesele memleket ise koltuklar teferruat, o koltuklara oturmak için değil olması gerekeni oldurmak için bu göreve talip oldum. Nasıl başaracağız? Biraz önce sevgili Cemal Başkan İstanbul’a ve Türkiye’ye dair mevcut durumu ve nasıl kurtulacağımıza dair çok güzel önerilerde bulundu. Sevgili Başkanımın söylediği her şeye katılıyorum. Hiç tekrara gerek yok. Yalnız bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; ben bu söylenenlerin sadece söylemde kalmayıp bunları hayata geçirmek için de adayım” ifadesini kullandı..

“İl kongresinin bittiği dakikadan itibaren hepimiz için yeni bir dönem başlayacak” diyen Canan Kaftancıoğlu, “Kongre bittiği andan itibaren ben 39 ilçenin ilçe başkanı olmaya kararlıyım bu bir. Kongre yarışındaki farkların tümünü arkamızda bırakarak, büyük görevimizin sorumluluğunda ve bilincinde olarak hepimizin yapabileceği her türlü katkıyı bir araya getirip yeni bir dönem için adayım, İstanbul’u kazanmak için adayım dedi..

İstanbul34gazetesi olarak Başarılar dileriz..

HABER FOTO:NURAY YILMAZ

Galeri
📆 10 Ocak 2018 Çarşamba 22:25   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR