MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Toplum » Başkan Hasan Can, İlçedeki İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinin Müdürleriyle Bir Araya Geldi
Başkan Hasan Can, İlçedeki İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinin Müdürleriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2018 yılı genel koordinasyon toplantısı dolayısıyla Ümraniye’deki İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinin müdürlerini Ümraniye Belediye Binasında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2018 yılı genel koordinasyon toplantısı dolayısıyla Ümraniye’deki İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinin müdürlerini Ümraniye Belediye Binasında ağırladı.

Gerçekleşen toplantıya Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül, Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü, TÜGVA Ümraniye İlçe Başkanı Eyüp Erkovan, ÜMİTDER, ÜMİMDER, İlim Yayma Vakfı gibi birçok STK ve vakfın temsilcileri ve ilçedeki İmam Hatip Ortaokulu ve Liselerinin müdürleri katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül’ün, Ümraniye Belediyesinin eğitime katkılarıyla ilgili sunumuyla başlayan program; Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen’in selamlama konuşmasıyla devam etti. Gökçimen, Başkan Hasan Can’a eğitime katkıları ve ilçedeki okullarla ilgili çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini sundu.

Ardından bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, belediyenin ilçedeki eğitim faaliyetlerinden bahsederek, ülkenin tüm alanlarında olduğu gibi eğitimde de ciddi bir gelişme olduğuna dikkat çekerek, alınan yoldan bahsetti.

Ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Hasan Can, eğitimin öneminden bahsetti. Eğitimin millî bir mesele olduğunu ve bu konuda herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getiren Başkan Hasan Can, eğitim faaliyetlerinin yanında düzenlenmesine destek oldukları okullardan ve tabanından tavanına belediye tarafından inşa edilen okul binalarından bahsederek, çocuk ve gençlerin vatan, bayrak, millet ve din sevgisiyle büyümesi gerektiğini söyledi.

Toplantı; görüş ve önerilerin sunulmasının ardından Başkan Hasan Can’ın genel değerlendirmesiyle son buldu.

📆 16 Ocak 2018 Salı 11:22   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR