MENÜ ☰
.
Mart 2024
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Toplum, Üsküdar » BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN ÜNALAN MAHALLE MECLİSİ’NDE VATANDAŞ İLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN ÜNALAN MAHALLE MECLİSİ’NDE VATANDAŞ İLE BİR ARAYA GELDİ

Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Meclisleri toplantısının ilki Ünalan Mahallesi’nde gerçekleşti.

Mahalle Meclisleri toplantısına AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Ünalan Mahalle Muhtarı ve birçok vatandaş katıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, “Her mahalle de olması gereken demokratik, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışının tezahür ettiği Mahalle Meclisleri programında bir aradayız. Sizlerle bir araya gelmemize vesile olan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e teşekkür ediyorum,” dedi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Özellikle yerel yönetimler olarak yaptığımız hizmetleri hem vatandaşlarımızla paylaşıp, istişare etmek hem de vatandaşlarımızın görüşlerini, önerilerini, eleştirilerini ve tenkidlerini almak istiyoruz. Üsküdarımız 33 mahalleden oluşmaktadır. Yoğun nüfuslu olan mahallelerimizde yapılan hizmetlerimizin, o mahalleye doğru hizmet etmesine dikkat ediyor ve bunun için çalışıyoruz,” diye konuştu.

Başkan Hilmi Türkmen Müjdeyi Verdi!

Emaar Square AVM’nin showroom olarak kullandığı alanın Üsküdar Belediyesi’ne ait olduğunu dile getiren Başkan Hilmi Türkmen, “Ünalan Mahallesi’ne o binayı hastane olarak hizmete açacağız. İçerisinde birçok poliklinik bulunacak. Bunun da buradan müjdesine verelim. Şimdiden mahallemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum,” dedi.

Konuşmasının devamında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ünalan Mahallesi’nde ve Üsküdar’da yapılan

📆 10 Ocak 2018 Çarşamba 10:16   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR