MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eylül 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » BAYINDIR SAĞLIK GRUBU DÜNYA DEVLERİNİ BULUŞTURDU
BAYINDIR SAĞLIK GRUBU DÜNYA DEVLERİNİ BULUŞTURDU

 

HEALTH SUMEX FUARI’NA BAYINDIR SAĞLIK GRUBU ALTIN SPONSOR OLARAK DESTEK VERDİ

Sağlık alanında dünya devlerini Ankara’da bir araya getiren Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’nın (Health Sumex 2016) altın sponsoru Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu oldu. Türkiye’de sağlık sektörünün lider ve öncülerinden olan Bayındır Sağlık Grubu, dünya sağlık turizmi sektörünün önemli kurum ve profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda ayrıca stant kurdu ve ambulans desteği sundu.

Dünya sağlık turizmine damga vuran ve sağlık alanında dünya devlerini Ankara’da bir araya getiren Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’na (Health Sumex 2016) Bayındır Sağlık Grubu da altın sponsor olarak destek verdi. Kaliteli sağlık hizmetlerini yaygınlaştırma vizyonuyla hizmet sunan Bayındır Sağlık Grubu, sağlık endüstrilerinde yapısal dönüşümün ve sağlık turizminin geliştirilmesine yönelik önemli konuların tartışıldığı, 40 ülkeden 5 bine yakın uzman ve sektör temsilcisinin buluştuğu fuara altın sponsor olarak katıldı. Türkiye’nin sağlık turizminde yaptığı atağın önemli bir ayağı olan Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’nda, Bayındır Sağlık Grubu ayrıca bir stant kurdu ve ambulans desteği sundu.“Sağlık Turizminde Yeni Eğilimler” ana başlıklı panelde konuşmacı olan Bayındır Söğütözü Hastanesi Direktörü Tansel Erke, sırasıyla Sağlık Turizmi ile ilgili mevcut durum, Yaşlı Sağlığı Turizmi, Avrupa Ülkelerine yönelik Türkiye’de Sağlık Turizmi ile SPA ve Termal Turizminde Türkiye’deki fırsatlar konu başlıklarını ele aldı.

Bayındır Sağlık Grubu Hasta koordinatörlüğü Müdür Yardımcısı Elena Ulusoy eşliğinde Bayındır Söğütözü Hastanesi’ne ziyarette bulunan 100 kişilik sağlık turizmi delegasyonuna hastane gezdirilerek sunum yapıldı.

Ankara’da üç gün süren Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’nın (Health Sumex) Türkiye’nin sağlık turizminde yapacağı atılıma büyük katkı sağlayacağını vurgulayan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Erdem İnan şunları söyledi:

“SAĞLIK TURİZMİNDE DESTEĞE HAZIRIZ”

“Ankara’daki bu dev zirve; sağlık turizmi sektöründe Avrupa’nın en büyük ve en gözde pazarlarının başında gelen Türkiye’de, sektör temsilcilerinin bu endüstriye yön veren irtibatlara ulaşabilmeleri ve sağlık profesyonelleri ile ortak bir çatı altında görüşme fırsatı yakalayabilmeleri açısından önemli katkılar sağlayacaktır. Türkiye, önümüzdeki dönemde bu zirvenin meyvelerini toplayacaktır. Bayındır Sağlık Grubu olarak, sağlık turizmi alanında A’dan Z’ye tüm süreçleri tamamlayabiliyoruz. Turistlere sağlık alanında verilecek hizmetlerin tüm organizasyonu; hasta ve yakınlarının havaalanından karşılanması, hastaneye nakli, otel organizasyonu, tedavisi, tedavi sonrası takibi, taburcu edilmesi ve tekrar havaalanına transferi gerçekleştirebiliyoruz. Bu nedenle Türkiye’de sağlık turizmine katkı sağlayacak her türlü girişim ve çabayı destekliyoruz. Sağlık Bakanlığı himayesinde düzenlenen Health Sumex 2016 bu alanda yapılmış en önemli zirvelerden biri oldu. Biz de Bayındır Sağlık Grubu olarak bu zirveye altın sponsor olarak destek vermekten büyük gurur.”

Bayındır Sağlık Grubu Hakkında

Bayındır Sağlık Grubu’nun temeli, 1992 yılında o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi ile hizmet vermeye başlayan Bayındır Hastanesi’ne dayanmaktadır. Türkiye İş Bankası iştiraklerinden olan grup, kısa sürede sağlık alanında referans kurumlardan biri haline gelmeyi başarırken, bunda, tam zamanlı çalışan deneyimli hekim kadrosunun yanı sıra, hedeflenen nitelikli hizmet anlayışını sağlamak için kurum tarafından özümsenen temel değerler de önemli rol oynamaktadır. Etik değerlere saygılı, kanıta dayalı tıp ve hasta odaklı hizmet anlayışına sahip Bayındır Sağlık Grubu; Bayındır Hastanesi Söğütözü ile başlayan bu anlayışını kısa sürede Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Hastanesi İçerenköy, Bayındır Tıp Merkezi Levent ve İstanbul’da sayısı 5’e ulaşan Bayındır Diş Klinikleri’nde de başarıyla uygulayarak, vermekte olduğu sağlık hizmetinin etki alanını genişletmiştir.

📆 04 Kasım 2016 Cuma 09:53   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR