MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Kartal, Manşet, Toplum » Bayram Zorgül’den Milletvekilli Aday Adaylığı Basın Açıklaması
Bayram Zorgül’den Milletvekilli Aday Adaylığı Basın Açıklaması

Erken seçim tarihinin açıklanmasının ardından Ak Parti Teşkiletinde Mülletvekilliği Aday Adayları netleşmeye başladı..

AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Bayram Zorgül, aday adaylığı ile ilgili resmi basın açıklamasını 29 Nisan Pazar günü Saat 10.00’da Sancaktepe Berveza Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek kahvaltı programıyla birlikte yapacaktır.AK Parti 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Bayram Zorgül, aday adaylığı ile ilgili resmi basın açıklamasını 29 Nisan Pazar günü Saat 10.00’da Sancaktepe Berveza Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek kahvaltı programıyla birlikte yapacaktır. Açıklamanın ardından Ak Parti İl Başkanlığına evraklarını teslim edecek olan Zorgül, şu mesajı verdi.

 

Zorgül;Zorlu mücadelemizin her adımda bizlere desteği esirgemeyen başta ailem olmak üzere, siz değerli teşkilatımızın birbirinden kıymetli büyüklerine, siyaset hayatımın her kademesin de engin bilgi ve tecrübesiyle bizlerin kutlu davasına ışık olan Cumhurbaşkanımız ve Başkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan beye, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İşimiz hizmet ve tüm sorunlara çözüm üretmek, insana dair her ne varsa kalbimizde, ayni inançla sizlere sunmak istiyoruz. Kademe kademe yürüdüğümüz hedeflerimize dernekçilik ve belediyecilik sorumluluğunu almış biri olarak, halkımızın taleplerine cevap verebilecek güce ulaştığımızda milletin refahını, vatanın bölünmez bütünlüğünü hiçbir renk ayrımını yapmadan bu yolda yürümek için istikbalimiz olan gençlerimize inandığımız bu felsefeyi miras bırakmak istiyoruz dedi..

 

📆 29 Nisan 2018 Pazar 22:30   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR