MENÜ ☰
.
Mart 2024
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » ”CHP KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KONGRE TARİHİ TAKVİMİ AÇIKLAMASI”
”CHP KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞINDAN KONGRE TARİHİ TAKVİMİ AÇIKLAMASI”

Partimizin 36. olağan kurultayına ilişkin, il ve ilçe kongreleri takviminin ilk etabı, mahalle kongre ve önseçim delegelerini belirlenmesi için, belirlenen tarihlerde ve mahallelerdeki adreslerde seçimler yapılmak suretiyle tamamlanmıştır.

Seçimlerde her hangi bir olay yaşanmamıştır, kongrelerimizde olay yaşanacağı yönünde beklentisi olan Cumhuriyet Halk Partisinin siyasi rakiplerinin bu beklentileri boşa çıkmıştır. Tüzüğümüze ve yetkili organlarımızın kararlarına uygun olarak, 36.Olağan kurultay takvimi İstanbul il başkanlığımız tarafından kesintisiz devam ettirilmektedir.
Cumhuriyet Halk Partisinin tarihsel birikimlerine, parti hukukuna ve kültürü uygun olarak kadroları da birikimleri yüksek insanlardan oluşmaktadır. Siyasi gelişmelere ve ülkemiz gerçeklerine duyarlı, çözüm arayışlarıyla iktidar hedefinde olan parti mensuplarıdır Cumhuriyet Halk Partililer.
Bu vesileyle, İlçe kongremizde ilçe başkan adayları olması doğaldır ve demokratik yarışa katılan her aday arkadaşımız hiç şüphe yok ki değerlidir. Aday olmuş veya olacak arkadaşlarımıza çıktıkları bu yolda başarı diliyorum.

İlçemiz kongre takvimi açıklandığı günden itibaren, görevi başında ilçe başkanı olarak delegeler belirlenmeden, yaptığımız çalışmalara ve üyelerimizin büyük çoğunluğunun takdirine mazhar olduğumuzu görerek yeniden aday olacağımı defaten beyan ettim.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal örgütünün adalet duygusuna, vicdanına olan inancım tamdır. Üyelerimizden aldığım karşılık nedeniyle adayım ve yeniden seçileceğimin inancı içinde yoluma devam etmekteyim.
Türkiye’nin İvedilikle Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına ihtiyacı vardır.
Cumhuriyet Halk Partisi öncelikle ilk seçimlerle başlayarak yerel ve genel iktidar hedefine yılmadan , azimle kendi kadroları ve örgütün gücüyle ulaşacaktır.
Saygılarımla …

Erdal KISKANÇ
CHP Kartal İlçe başkanı

📆 03 Kasım 2017 Cuma 20:00   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR