MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Necmeddin Şimşek’e Plaket
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Necmeddin Şimşek’e Plaket

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON, Akdeniz Girişim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek’in de aralarında bulunduğu on iş adamını ülke ekonomisine katkılarından dolayı birer plaketle ödüllendirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla düzenlenen ASKON’un “Asil Duruş” ana temalı 9. Olağan Genel Kurulu’nda üyelerin önerileriyle seçilen başarılı şirketler de ödüllendirildi. Ödüle değer bulunan Akdeniz Girişim Holding’in “dik duruşu simgeleyen” Arapça’daki elif harfi temalı plaketini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Akdeniz Girişim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek’e verdi.

 

ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca açılış konuşmasında “Asil Duruş”u “Küresel haksızlıklara karşı itirazcı bir liderlik dili yakalayan ülkemiz, haklı olarak müstesna bir yer kazanmıştır. Bu her türlü takdiri hak etmektedir” sözleriyle ifade etti ve bu duruşta payı olan işadamlarını ödüllendirdiklerini belirtti.

 

Plaketini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan alan Akdeniz Girişim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Şimşek ödülü şu sözlerle değerlendirdi:

 

“Asil duruş içinde bulunduğumuz dönemde çok anlamlı bir tema. Bu ülkemizde yaşanan uluslararası oyunlara rağmen Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’a simgeleşen, ancak hepimizin destek verdiği bir duruştur. Böyle bir temada ödüle layık görülmek beni ve çalışanlarımızı gururlandırıyor. Akdeniz Girişim Holding olarak bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla, emeğimizle, adım adım büyüyerek, rekabet ederek bu duruşa katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu anlamda ASKON’un teknolojiye, gelişmeye, rekabete dayanan vizyonunu paylaşıyoruz. Akdeniz Girişim Holding olarak ülkemizin geleceği için aynı çabayla, büyümemizi, gelişmemizi sürdüreceğiz”

📆 08 Aralık 2014 Pazartesi 09:58   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR