MENÜ ☰
.necdet-cam-akademi
Haziran 2023
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » EFENDİ ARGUNŞAH’TAN İDDİALARA CEVAP GELDİ
EFENDİ ARGUNŞAH’TAN İDDİALARA CEVAP GELDİ

Günlerdir sosyal medya hesaplarında paylaşılan Kartal Belediyesinde yapılan ihale iddialarına CHP Kartal İlçe Başkan’ı Efendi Argunşah’tan cevap geldi…

İşte o cevap;

“KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR”

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde, Kartallı 147.587 seçmenin desteğini alan ve en yakın rakibine 14.262 oy farkı atarak seçilmiş olan Sayın Gökhan Yüksel, yine Kartallı vatandaşların takdiri ile Kartal Belediye Başkanlığını kazanmıştır.

Başkanımızın gölgesini sorgulayanların; Kartal’ın sokaklarına, caddelerine, meydanlarına bakmaları yeterli olacaktır.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde Belediye Başkanımızın ortaya koyduğu çalışma temposu, şartlar ne olursa olsun daima vatandaşın hizmetinde olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Belediyemizin Satın Alma birimi tarafından Kartal halkına hizmet ulaştırmak için yapılan ihale işlemlerinin tamamı, devletimizin ilgili kurullarınca denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Devletimizin işini yapmadığını ima edenlerin, devleti yöneten partinin mensupları olmaları da ayrıca manidardır.

Belli ki asıl işi seçim kazanmak olan siyasiler, kendi başarısızlıklarını örtmek ve kendi koltuklarını korumak adına böyle çirkin, asılsız ve mesnetsiz iddialarla vakitlerini boşa harcamaktadır.

Bizlerin kırımızı çizgileri Misak-ı Milli sınırları çevresinde çizilmiştir. Bu memleketin tüm dini ve milli değerlerini sonsuza kadar korumak ve yaşatmak, partimizin her bir neferinin asli görevidir.

Kaldı ki partimizin Gençlik Kollarında yetişmiş, Kartalımızın öz evladı, Atatürk ilke ve inkılâplarından ödün vermeyen, toplumumuzda bilinçli bir şekilde yok edilmeye çalışılan komşuluk ve hoşgörü ikliminin canlanması adına mücadele veren Başkanımız Gökhan Yüksel’in kırmızı çizgilerini sorgulamak, abesle iştigaldir.

Herkesin biraz daha duyarlı ve söylemlerinde dikkatli olmasında yarar vardır. Unutulmamalıdır ki “Keskin Sirke Küpüne Zarar”.

Son söz olarak; ota, çimene takılıp kalmak yerine, 30 yıldır cezalandırılan Kartal’ın alt ve üst yapı sorunlarını çözen Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’e ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na gelin “Kartallı” olarak siz de bir teşekkür edin.

Kartal, her şeyin en güzelini hak ediyor. Her şey güzel olmaya devam edecek.

Saygılarımla…

📆 08 Haziran 2020 Pazartesi 21:17   ·   💬 1 yorum   ·  

“EFENDİ ARGUNŞAH’TAN İDDİALARA CEVAP GELDİ” için bir cevap

  1. Akif gunes dedi ki:

    Başkanımızın şu güne kadar çalışmalarında memnuniyetimızı belirtmek isterim. Yıllardır kartalda yaşıyorum çok belediye yönetimi gördüm halkla bu kadar iç içe calismaya ilk kez şahit oluyorum.başkanın bu şekilde çalışmalarını sürdürmesi istiyor ve bekliyoruz. elbet meyve veren ağaç taslanacakta önemli değil herkes herseyi görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR