MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » EY SEÇMEN SEN SEÇTİN ADAYINA SAHİP ÇIK
EY SEÇMEN SEN SEÇTİN ADAYINA SAHİP ÇIK

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Metin Ağırman hakkında çıkan asılsız haberler CHP’li seçmenleri oldukça şaşırttı .

 

CHP’nin uyguladığı ön seçim de 16580 oy alarak 7. sırada seçimi tamamlayan ve Milletvekili aday listesinde İstanbul 1. Bölgeden 12. sıra adayı olarak gösterilen Metin Ağırman’a yerel bir gazete tarafından yazılan ve aslında, Mimar olmadığı ve seçmeni yanılttığı yönünde yapılan bir haber tüm CHP camiasını yaraladı.

 

 

Doğma büyüme Kartal’lı ve Kartallıların yakından tanıdığı bir kişi olan Metin Ağırman hakkında çıkan haber siyasi camiada yankı uyandırdı.
Partisine uzun yıllar hizmet etmiş ve hiç bir dönemde kopmamış olan Metin Ağırman ön seçimden alnının akıyla çıkmış 12. sıradan İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı olmuştur.

 

Haberi yapan gazetenin iddiasının tam tersine kendisi İki Üniversite mezunudur ve hali hazırda Okan Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisi olan Metin Ağırman, dağıttığı broşür ve tanıtımlarında bunu da belitmiş ve böyle bir iddiada bulunmamıştır.

 

 

AĞIRMAN’A YAPILAN BU HAKSIZLIĞA SESSİZ KALMAYIN VE ADAYINIZA SAHİP ÇIKIN!

 

Metin Ağırman Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi olmak üzere 2 Üniversite mezunu olduğu gibi aynı zamanda da Okan Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İngilizce Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisidir.
Kartalda doğmuş büyümüş, uzun yıllarını burada geçirmiş , Kartal halkını tanıyan Kartal’ın sorunlarını yakından bilen bir aday olan Metin Ağırman’ı nasıl seçtiyseniz hakkında çıkan bu asılsız iddialara da öyle tepki gösterin ve adayınıza sahip çıkın.

 
Siyasi görüşüm ne olursa olsun nacizane tavsiyem şudur ki Milletvekilleri adayları bölgelerinde tanınan bilinen kişiler olmalıdır. Yaşadıkları ilçelerin sorunlarını yakından bilen bir aday olmalıdır.

 
Parası var diye , çevresi var diye, makamı mevkisi var diye bölgesinde doğmuş ama yıllarca başka yerde yaşamış, seçim zamanı memleketim , semtim, mahallem diye geri gelip aday olmuş kişilere itibar etmeyin.

 
Hani bir laf vardır halk arasında biz birbirimizi biliriz diye, bizi bilen bizim bildiğimiz adaylarımıza sahip çıkalım.

 
Siyasi çekişmelerin birer oyunu olan ve karşıt partilerin attıkları çamurlara, asılsız söylentilere hemen kanmayalım….

 
Okeye dördüncü aramıyoruz beyler bizi temsil edecek , bizim sesimiz olacak aday seçiyoruz….

 

Saygılarımla
Murat Karaca

Etiketler:
📆 10 Mayıs 2015 Pazar 11:35   ·   💬 1 yorum   ·  

“EY SEÇMEN SEN SEÇTİN ADAYINA SAHİP ÇIK” için bir yanıt

  1. mustafa dedi ki:

    ben oy verdiğim insana sahip çıkarım hanği ahlaksızlar insanlara çamur atarak c.h.p. ihanet edmeye çalışıyorlar ülkemiz bataklıga sürükleniyor hala neyin peşindeler senlik benliği bırakın artık 1994 yerel seçimlerinde başlatıldı ist belediyeleri ondan sonra türkiye seçimleri teslim edildi hala akılanmadınızmı 1 nci seçim bölgesinde 16 millet vekili çıkaracagımıza inanıyorum çünkü millet artık bu bu tayyip sürülerinden bıktı her gün yokluk sefillik fakirlik canına tak etti nekadar ihanet edilsede millet c.h. p ye oy verecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR