Genç Satranççıların Madalya Sevinci!
Bu yıl ilk kez “Genel” ve “Kızlar” olmak üzere 2 ayrı kategoride düzenlenen 2015 İstanbul Gençler Satranç İl Birinciliği Turnuvası, dün yapılan final maçlarının ardından ödül töreni ile sona erdi.
Tam 622 oyuncunun yarıştığı ve çekişmeli maçların yaşandığı turnuvada, her iki kategoride madalyalar sahiplerini bulurken, başarılı genç sporculara ayrıca toplam 10 bin TL değerinde teknoloji markette geçerli hediye çeki dağıtıldı.
İstanbullu genç satranççılar sevinçlerini antrenörleri ve aileleri ile paylaşırken, ERA Kolejleri Genel Müdürü Sezai Eyüpoğlu, “Burada uluslar arası dereceleri olan gençlerimiz var. Dileğimiz, gençlerimizin satrançtaki dünya çapındaki bu başarılarının artması!” diye konuştu.
📆 16 Haziran 2015 Salı 17:04 · 💬 0 yorum ·
Bir yanıt yazın