MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Aralık 2022
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » KARTAL BELEDİYESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
KARTAL BELEDİYESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Kartal Belediyesi temizlik çalışmaları kapsamında, 20 mahallede çöplerin program dâhilinde toplanmasına devam ediyor.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Temizlik İşleri Müdürü Cengiz Türkmen ile Kartal Belediyesi’nin temizlik işlerini yürüten Altaş Temizlik firmasının Müdürü Efendi Argunşah’ı ziyaret ederek alanda çalışma yapan işçilerle görüştü.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, temizlik konusunda başarılı bir çalışma yürütüldüğünü söyledi. İşçilere, yaptıkları özverili çalışmadan dolayı teşekkür eden Gürer, “İlçemizin genelinde bir çok noktaya günlük olarak uğruyorum. Sokak-cadde temizliği yanında; alanda çöplerin alınması konusunda da ekipler başarılı bir çalışma yürütüyor. Sizler bu çalışmaları alın teri dökerek yapıyorsunuz. İşini iyi yapan kişi, vicdani rahatlık içinde olur. Birinin bir şey söylemesi değil, verilen görevi kişinin algılayıp işini iyi yapması önemlidir. Bu anlamda alanda çalışan arkadaşlarımızın işini başarı ile yaptıklarını görüyorum. Aksama olduğunda da dayanışma ile o sorunları el birliği içinde çözeceğiz. Bizim amacımız halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Sosyal belediyeciliğin gereği de hizmetleri en iyi biçimde yapmaktır. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz gerek çalışanların, gerek Kartal halkının haklarını en iyi şekilde korumakta ve bugüne kadar verdiği hizmetlerde Kartal’da önemli bir değişim ve gelişimin önünü açmış bulunmaktadır. Bizler de işimizi en iyi şekilde yaparak Kartal halkına hizmete devam edeceğiz. Çalışmalarınız için size ve yönetici olarak görev yapanlara teşekkür ederim.” dedi. Gürer, Kartal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Cengiz Türkmen, Altaş Temizlik Müdürü Efendi Argunşah ile bir süre görüştü.

Kartal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Cengiz Türkmen de verdiği bilgide :“Cadde sokak ve pazar yerleri temizliğimizi aralıksız sürdürüyoruz. İlçemizde kurulu 12 adet pazar yeri, pazar bittikten sonra süpürülmekte, çöpleri alınmakta ve yıkanmaktadır. Ayrıca hastane, okul, cami ve diğer kamu kuruluşları ve kurumların toplu çalışma ekiplerince temizliğinin yapılması, moloz ve cüruflar ile tıbbı atıkların toplanması, konteynerlerin tamiri ve dağıtımı, dezenfekte edilmesi de Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.” dedi.

📆 06 Ağustos 2015 Perşembe 12:02   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR