MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » KARTAL BELEDİYESİ YAKACIK EL NAKIŞ KURSU İLGİ GÖRÜYOR
KARTAL BELEDİYESİ YAKACIK EL NAKIŞ KURSU İLGİ GÖRÜYOR

Kartal Belediyesi ile Halk Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa açtığı 2014-2015 dönemi kurslarında kursiyerler meslek öğrenmeye devam ediyorlar.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Yakacık’ta bulunan Kartal Belediyesi’ne ait kurs merkezinde kursiyerleri ziyaret etti. El – nakış kursu öğretmeni Nuray Türkmen ve kursiyerlerle görüştü. Yakacık Yeni Mahalle Muhtarı İlhan Düzülütaş ile kursiyerlerin çalışmalarını izledi.

 

 

Halk Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde açılan kursların yanında Kartal Belediyesi’nin de farklı kurslar açtığını belirten Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, kursiyerleri kurslara katılmalarından dolayı kutladı.

 

 

Kartal Belediyesi’nin sosyal projelerinden söz etti. Gönül Çarşısı, asker ailelerine sağlanan destek, yıl boyu sünnet projesi, kadınlara yönelik çalışmalar, çevre ile ilgili projeler ve bir iken on bire çıkan kreşler hakkında bilgi verdi.

 

Kültür-sanat çalışmaları ve belediyenin sosyal projeleri hakkında da açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı. Kurstan memnun olduklarını ve gelecekte farklı kurslara da gitmek istediklerini ifade eden kursiyerler Gürer’e ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

 

📆 11 Mart 2015 Çarşamba 16:23   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR