MENÜ ☰
.necdet-cam-akademi
Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Gençlik, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » KARTAL GENÇLİK KARİYER MERKEZİ’NDEN GENÇLERE YOL GÖSTERİCİ BİR EĞİTİM DAHA
KARTAL GENÇLİK KARİYER MERKEZİ’NDEN GENÇLERE YOL GÖSTERİCİ BİR EĞİTİM DAHA

Kariyer Merkezi Eğitimlerini Aralıksız Sürdürüyor

Kartal Belediyesi Gençlik Kariyer Merkezi, Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine ‘Ekip Çalışması’ adlı seminer verdi.

Kartal Belediyesi Gençlik Kariyer Merkezi öğrencilere eğitim hayatlarında yol göstermeye devam ediyor.  Kartal Gençlik Kariyer Merkezi Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde eğitim ve öğretim gören öğrencilere ‘Ekim Çalışması’ adlı seminer düzenledi.

Kartal Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Kariyer Merkezi, gençlere yönelik seminerler düzenleyerek geleceklerine ve eğitim hayatlarına yön vermeyi aralıksız olarak sürdürüyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün önderliğinde gençlerin hizmetine sunulan Kartal Gençlik Kariyer Merkezi, Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine “Ekip Çalışması’ başlıklı bir seminer düzenleyerek yol gösterici bir çalışmaya daha imza attı.

Seminere konuşmacı olarak katılan Kişisel Gelişim Uzmanı Perran Varlı, ‘Takım Olmanın Getirdiği Ölçütler’, ‘Nasıl Takım Olunur’, ‘İyi Bir Takım Oyuncusu Nasıl Olunur’, ‘Takım Çalışması Neden Önemlidir’, ‘Takımların Oluşum Süreci’,‘Takımın Özellikleri’,‘Çağdaş Takımların Özellikleri’, ‘Takımların Oluşum Süreci’, ‘Bireyler Ne Zaman  Takımlara Katılır’ konularında öğrencilere bilgi verdi.

Varlı konuşmasında ekip çalışmasının önemine dikkat çekerek şöyle konuştu: “ Ekip, bir kişinin tek başına üretebileceğinden daha fazla fikir üretebilir ve çözüm önerisi geliştirebilir. Böylece tek kişi tarafından çözümlenmesi güç vakaları daha kolay sonuca ulaştırma gücüne sahip olur. Farklı iş alanlarından ya da uzmanlıklardan oluşturulan ekibin ortak çalışması sonucu, düşünme kapasitesi yükselmiş ve sorunlar çok yönlü ele alınmış olur.  Yanlış karar verme ve yanlış uygulama riski en aza indirilmiş olur. Karşılıklı hoşgörüye dayalı, uyumlu bir ekip çalışması ortamı yaratılması, farklı ve çeşitli fikir ve önerilerin değerlendirilmesini de sağlar. Herkes birbirinin düşüncesini dinlemeyi, çözümlemeyi ve bu düşünceler üzerinde tartışmayı, değerlendirmeyi öğrenir.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Perran Varlı, öğrencilerle birlikte uygulamalı ekip çalışması yaparak semineri sonlandırdı

📆 28 Nisan 2014 Pazartesi 11:47   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR