MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » ÖZDEMİR’DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER
ÖZDEMİR’DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Özdemir, Yargıya gidecekmi?

 

Kartal Belediyesi eski Meclis Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Taner Özdemir,Sosyal Medya’da yayınladığı ZEHİR Zemberek UYARI ile BAZI Meclis üyelerine adeta “MUHTURA” verdi. İşte Sayın Özdemir’in uyarısı ve TEPKİSİ..

 

”Ülkemiz bu kadar zor bir süreçten geçerken kartalda yerel seçimlerde iktidar olan vede bize bu şerefi yaşamayı nasip eden belediye başkanımıza iftira atan sözde meclis üyeleri, bu tutumunuzu devam ettirirseniz ben grup Bşk. vekili olarak hakkınızda iftira atmaktan işlem yapacağımı bilmenizi istiyorum.

Dostmusunuz düşman mı? Bu nefret bu kin niye? Son seçim sonuçlarındandı mı hiç ders almadınız? Partimize ihaneti bırakın!!!
Biz dostumuzu da biliriz düşmanımızı da! Hele dost görünüp altımızı oyduğunu zanneden alçakları da biliriz! Ama bilmezler ki yüzümüze güldüklerinde bile o kahpeliklerini bildiğimizi ve de onun kazdığını zannettiği kuyuya kendisinin düşeceğini bildiğimizi!! Ekonomik çıkarları için her şeyi mubah sayan alçaklar, Hepinizin farkındayız! İftiralarınızın bedelini ödemeye hazır olun! Belediye başkanımızın arkasından atıp yüzüne şirinlik yapanlar, adam olun! Adam olunda insan sansınlar! Gerçi sizin insanlığınız cebinizle ilişkili bize ters! Ama şunu bilin ki.

 

Bu gün kartalda adam yerine konuluyorsanız vede mevki sahibi iseniz bunu beğenmediğiniz belediye başkanımıza borçlusunuz! 15 yıl aradan sonra ikinci kez kazanılan bir ilçenin belediye başkanına haksızlık yapanlara sesleniyorum, siz bu parti için ne yaptınız? En zor günlerinde terk edip gittiniz! Şimdide emek verenleri beğenmiyorsunuz öylemi? Hadi ordan başka kapıya? Bundan sonra ayağınızı denk alın yada adam olun! Küçük menfaatleriniz için toplumu çıkarlarınıza alet etmeyin. Altınok Öz’ü çamur atarak yıpratamazsınız. Ben başkanımı yakından tanıdığıma inanıyorum. Yüreği sevgi dolu ve hümanist yapısını geleceğe olan bakışını görmeden onu eleştirmek büyük haksızlıktır. Halkına olan hizmet aşkını ve ufkunun genişliğini görmeden ona iftira atanları kınıyorum. Bu gün eski bir meclis üyemizin kardeşine başkanımla ilgili iftira atan meclis üyesi arkadaşımı iddiasını kanıtlamaya davet ediyorum. Böyle küçük ve de basit bir siyaset anlayışı benimseyen bu şahsiyeti kınıyorum. O kendisini bilir. Saygılar”
Taner Özdemir

Etiketler:
📆 04 Kasım 2015 Çarşamba 08:40   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR