MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Sağlık, Toplum » Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kartal’da
Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kartal’da

Kartal yepyeni girişimcilerle birlikte çeşitli hizmetlere kavuşurken, sağlık sektöründe de önemli yatırımların merkezi olma yolunda hızla ilerliyor.


disci-6

Diş konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermek üzere Kartal’da kurulan ve daha önce Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği ile Maya Tıp Merkezi olarak hizmet veren, birikimini RADIXDENT ismi ile lanse eden kuruluş 7/24 hizmetleri ile aranılan ve tercih edilen bir sağlık merkezi olarak oldukça dikkat çekiyor.

 

disci-7
Genç ve Dinamik kadrosu ve konusunda uzman hekimleri ile Kartal’ın önemli bir eksiğini kapatacak olan RADIXDENT bugün çok önemli isimlerin katıldığı muhteşem bir törenle resmi açılışını yaptı.

 
Açılışa katılan Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz, burada yaptığı kısa konuşmada kendisinin de bir hekim olması münasebetiyle “Diş diyerek sakın geçmeyin. O küçük görünen şeyde oluşan semptomlar daha sonra, kalp sorunlarına, böbrek yetmezliğine ulaşabilen sonuçlara yol açmaktadır. Ticari kaygıları hiç düşünmeden böyle bir tesisi Kartal’a kazandıranlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

disci-1

RADIXDENT Kartal’a olduğu kadar tüm İstanbul’a hatta Yurtdışından hastalara dahi hizmet verebilecek kapasitede düşünülmüş önemli bir sağlık merkezi olacak gibi görünüyor.

 

 
Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında:

 

 

Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2011 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Maya Tıp Merkezi sağlık kuruluşlarının bugüne kadar oluşmuş tüm tecrübe ve değerlerinin bir bütünü olarak 2014 yılı Aralık ayın da hizmete açılmıştır.

disci-4
Merkezimiz genç dinamik ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşın da hizmet verecek biçimde kurumsal alt yapının yanı sıra  en yeni teknoloji, tıbbi techizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.

 

 

 

disci-3

Merkezimiz; ülkemiz geneli diş merkezleri arasında ender bulunan modern cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile çocuk, yaşlı, engelli  gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir. Bunun yanı sıra ağız ve diş müdahalesi korkusu olan hasta gruplarına yönelik sedasyon ( halk arasında gülme gazı) ünitesiyle tedavide konfor ve rahatlığı en üst seviyede tutma yeteneğine sahiptir.

 

disci-2
Kurumsal olarak benimsenmiş güler yüzlü sevecen idare anlayışıyla disiplinli kalite hizmet politikasıyla gelişen teknolojiyi takip ederek yurt içi ve yurt dışından gelecek hastalarına en iyi en kaliteli tedavi hizmetini verebilmek kurumumuzun yegane amacıdır. Hedefimiz bu amaç doğrultusunda büyümek ve hizmet ağımızı genişletmektir.

 
Bugün bizi yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına gönülden teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

Mesul Müdür Diş Hekimi
Ağız ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı FATMA ÜNAL
ÇİĞDEM ÖZÇAMUR GÜNEŞ

 

Genel Koordinatör
MURAT AKÇAKAYA

Galeri
📆 11 Mayıs 2015 Pazartesi 10:33   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR