MENÜ ☰
.necdet-cam-akademi
Haziran 2023
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Toplum, Tuzla » SAĞLIK ÇALIŞANLARININ HER DAİM YANINDAYIZ
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ HER DAİM YANINDAYIZ

COVID 19 mücadelesinin en ön saflarında mücadele eden sağlık çalışanları, özverili çalışmalarıyla evlerinde kalarak mücadeleye destek veren vatandaşlarımıza ilham oluyor.

COVID 19 ile mücadelenin sembolü olan sağlık çalışanlarına desteğini aralıksız sürdüren Tuzla Belediyesi, dezenfekte ve temizlik çalışmalarıyla da, çevre temizliği ve halk sağlığı konusunda kararlılıkla devam eden uygulamalar ile sürece ve mücadeleye katkı sunuyor. 


Tuzla Devlet Hastanesi ve çevresi ile sağlık kuruluşları ve eczanelerde dezenfekte ve temizlik çalışmalarını durmaksızın yürüten Tuzla Belediyesi, güne Tuzla Devlet Hastanesi’nde yıkama ve temizlik çalışmaları ile başladı.
COVID 19 mücadele sürecini kararlılıkla devam ettiren Tuzla Belediyesi, mobil mutfak, hastane bahçesinde hasta yakınları için kurulan çadır, yıkama ve dezenfekte çalışmaları ile de sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına desteğini aralıksız sürdürüyor.


İlçe genelinde kesintisiz süren çalışmaları değerlendiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Hem bir hekim hem Şehr-i Emin olarak ilçemizin her köşesine ulaşıp, olmamız gereken her notada vaktinde olmak için yorulmadan çalışıyoruz.  Sağlık çalışanlarımız ülkemizde uluslararası alanda örnek gösterilen bir mücadeleye imza atarken bizlerde onlara destek olmak için var gücümüzle çalışıp, tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.


Bir yandan koruyucu tedbirler alırken diğer yandan bilgilendirme ve duyurular ile vatandaşımızın yapması gerekenleri anlatıyoruz. Sahada temizlik, dezenfekte, yıkama çalışmaları yaparken saha gerisinde çağın imkanlarını kullanarak vatandaş taleplerini online izliyoruz ve vatandaşlarımızın yanında oluyoruz.


Bir hekim olarak hem sağlık çalışanlarımızın mücadelesini, hem ülkemiz adına alınan tedbirlerin kararlılıkla uygulanmasını, hem de vatandaşlarımızın sürece katkılarını görüyor, bizlerde başta sağlık çalışanları olmak üzere süreçte gece gündüz çalışan emniyet güçlerimiz ve diğer tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.” sözleriyle tüm mücadele süreci adına teşekkürlerini iletti.


Tuzla Belediyesi, ilçe genelinde devam eden saha çalışmalarıyla beraber bilgilendirici ve eğitici görsel, film ve duyurularla vatandaşlarımızın evde kalarak sağlık çalışanlarına destek olmasına katkıda bulunuyor.

Galeri
📆 10 Nisan 2020 Cuma 14:03   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR