MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’den Başkan Altınok Öz’e ziyaret
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’den Başkan Altınok Öz’e ziyaret

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Altınok Öz, Kartal’da yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi vererek projelerini anlattı.

 

Ziyarette Başkan Altınok Öz; Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Danışmanı Cemal Belgin’e Kartal Belediyesi’ni de gezdirdi. Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi hizmet binasının çevreci kimliğini öne çıkarmak için gerek yatırım gerekse işletmede tasarrufu hedeflediklerini belirtti. Kartal Belediyesi akıllı bina ile temiz su kullanımında tasarrufun yanı sıra gri su olarak yeniden kullanımı sağlayan bir sistem oluşturduklarını ifade etti. LED aydınlatmaların yanı sıra gün ışığı sensörleri ile de bina genelinde tasarrufa yönelik katkılar sağladığını belirtti.
Başkan Altınok Öz; Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Danışmanı Cemal Belgin ile birlikte
Tasarım Araştırma Katılım TAK KARTAL, Kartal Belediyesi proje odası, sosyal medya ekibi, Özel Kalem Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki servisleri de ziyaret ettiler. Burada Başkan Altınok Öz, TAK Kartal’ın çalışmaları, Ceviz Meydanı, Etap-1 ile Etap 2 ve Uğur Mumcu Kent Meydan projelerini de görselleriyle anlattı.


hayri-inonuden-altinoga-ziyaret1

Bu yılda Taş Heykel Sempozyumu yapıyoruz

Başkan Altınok Öz, Özel Kalem Müdürlüğü fuayesinde bulunan heykelleri de işaret ederek IV. Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu’nu düzenlediklerini ve tüm dünyadan heykeltıraşların Kartal’a geldiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz, 31 farklı ülkeden 265 sanatçının 367 eserinin değerlendirilerek aralarından 10 eserin seçildiğini belirtti.

Başkan Altınok Öz, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye ziyaretin sonunda duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. İnönü ise Başkan Altınok Öz’e, Kartal’da hayata geçirdiği projelerden dolayı başarılar diledi.

Galeri
📆 31 Temmuz 2015 Cuma 15:48   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR