MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eylül 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Toplum, Tuzla » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Aile İçi İletişim” Semineri Düzenledi
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Aile İçi İletişim” Semineri Düzenledi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadın Kent Gönüllüleri ve komisyonlara kayıtlı ailelere yönelik “Aile İçi İletişim” semineri düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, ailenin toplumun temeli olduğunu vurgulayarak “Ailemize sıkıca sarılmanın yolunu öğrenmek zorundayız” dedi.
Tuzla Belediyesi Şifa Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı komisyonlarına kayıtlı anneler, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin kursiyer anneleri katıldı. Seminere konuşmacı olarak katılan Uzman Psikolog Dr. Faruk Öndağ, anne-baba ve çocuk ilişkilerini slayt gösterimi eşliğinde anlattı. Anne ve babaların çocuklarına sergiledikleri tutumlar, çocuklarından beklentileri, bu beklentilerin neler olması gerektiği üzerinde duran ve sınav dönemlerinden bahseden Dr. Öndağ, çalışma hayatında tecrübe edindiği yaşanmış olayları ve bu olaylardan çıkarılan dersleri izleyicilerle paylaştı.

 

Aile, Korumamız Gereken Bir Değerdir
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın toplumsal bilinci arttırıcı eğitimlerine devam edeceğini söyledi. Seminerlerde verilen eğitimlerin doğru bilginin yayılması açısından verimli sonuçlar oluşturduğuna dikkat çeken Yazıcı, “Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı olarak bu eğitimleri önemsiyoruz ve sürdürüyoruz. Aile, toplumun temelidir ve bu temeli güçlendirmek için tüm imkanlarımızı değerlendiriyoruz. Aile, üzerinde hassasiyetle durmamız gereken ve her zaman korumamız gereken bir değerdir. Bu yüzden ailemize sımsıkı sarılalım. Ailemize sıkıca sarılmanın yolunu öğrenmek zorundayız” dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Uzman Psikolog Dr. Faruk Öndağ’a teşekkür ederek çiçek hediye etti.

📆 24 Kasım 2016 Perşembe 09:55   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR