MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
ZAMAN BİRLİK ZAMANI

Çekmeköy Belediyesi ülkemizde yaşanan yangınlar sebebiyle bir yardım kampanyası başlattı

Çekmeköy Belediyesi ülke genelinde yaşanan yangınlardan etkilenen vatandaşlar için bir yardım kampanyası başlattı. Yanık merhemi, çocuk bezi, kolonya, ıslak mendil, sabun, havlu, yanmayan bot, yanmayan elbise, yanmayan baret ve yanmayan eldiven gibi malzemelerin kabul edileceği yardım kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşlar 9 Ağustos Pazartesi’ne kadar yardımlarını Taşdelen Turgut Özal Kültür Merkezi’nde ekiplere teslim edebilecekler.

Toplanan yardımlar bölgede çalışma gerçekleştiren AFAD (İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı)’a teslim edilecek ve AFAD eliyle vatandaşlara ulaştırılacaktır.

Çekmeköy Belediye  Başkanı Ahmet Poyraz “ Ülkemizi derinden etkileyen yangınlarla devletimizin ve milletimizin mücadelesi devam ediyor. Havadan ve karadan yapılan çalışmalarla söndürme ve soğutma çalışmaları yapılırken bir yandan da bölgede bu durumdan olumsuz etkilenen vatandaşlar için çalışmalar yapılıyor. Bizler de bugün İbrahim’e su taşıyan karınca misali elimizden geleni yapacağız. Milletimizin ve devletimizin yanında olacağız. Daha önce birçok yardım çalışmasında Çekmeköylü hemşehrilerimiz gereken özeni ve gayreti göstermişti. İnanıyorum ki yine gerekeni yapacağız,” dedi.

Galeri
📆 05 Ağustos 2021 Perşembe 22:16   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR