MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Duyurular, Kartal, Manşet, Toplum » 90’lı yılların Zenne ALEX’İ Kartal’da güzellik merkezi açtı.
90’lı yılların Zenne ALEX’İ Kartal’da güzellik merkezi açtı.

ALEX Güzellik Merkezi Kartal’da açıldı.

SON TEKNOLOJİ VE MODERN CİHAZLARIMIZLA
KARTAL’LILARIN HİZMETİNDEYİZ…

90 Yılların Zenne Alex’i Kartal’da bir güzellik merkezi açtı. Son teknoloji Cihazlarla donattığı ve sertifkalı yetişmiş personeliyle Kartallıların hizmetine sunduğu dükkanında Alex’i alex’den dinledik;
Adım Alex Şahin 90 lı yılların  dansör,zenne Alex’iyim …10 yıl bilfiil gerek ekranlarda gerekse hem dünya hem de Türkiye basınında uzun yıllar yer aldım .Türkiye’yi Yurt dışında temsil ettim .Reuthers haber ajansı NDR, BBC ve belgesellere de konu oldum ..
Dansta da çok başarılı oldum ama  biliyorsunuz ki dans kondisyon isteyen  süreklilik isteyen  tabi ki yaşı geldiğinde bırakılması gereken nankör  bir meslek ,şarkıcılık gibi değil sesiniz sizi götürüyorsa  fiziğiniz çok önemli değil ama dansta fizik çok önemli .Gerçi ben fiziğimi hala koruyorum ama tabi kondisyonum düştü .Bir anda ticarete  geçmeye karar verdim . Beni tüketen kesim kadınlardı .Sosyete diye tabir ettiğimiz  ailelerin hepsiyle çalıştım .Vedalar kına geceleri ,home partiler düzenledim .
Bir anda kadınlarla ilgili başka bir alana geçmek istedim ve  kadınlara yönelik güzellik ve estetiği tercih ettim .Tabi estetiği tam anlamıyla öğrenerek yapmak istedim Sağlık Bakanlığının  izniyle merkezler kurdum. Göztepe’de şube kurdum ,hala devam ediyor .İşimi iyi yapmayı iyi öğrenmeyi kendime ilke edindim .bunla ilgili ne kadar Workshop ,ne kadar eğitim nerede bilgi varsa ben oradaydım .Bunlarla ilgili  eğitimlerimi  ve  sertifikalarımı aldım . bununla birlikte  Bir çok ortağım oldu , bir çok marka kurdum onların hepsini devrettim.İlk defa Adımı koyduğum bir işyerim Kartal’da oldu .Bu da Kartala nasip oldu .Buraya ciddi bir yatırım yaptım,böyle bir yatırımla estetik ve güzelliği buraya getirdim .Adımı koydum  Alex güzellik Merkezi diye .

alex-1alex-3
HİZMETLERİMİZ
Alex güzellikte ne  tür hizmetlerimiz var Epilasyon …Epilasyonda  iyi bir teknoloji getirdim .Kartal’lı beylere bayanlara da  müjde verelim  dünyanın en acısız cihazını getirdim  teknoloji ilerledikçe artık bu acı da ortadan kalkıyor .İnce tüy yapısını gören açık renk kıl rengini gören ,ayva tüyleri tetiklemeyen  çok kısa sürede cevap veren ciddi bir cihaz yatırımı yaptım Alex güzelliğe .Takribi 7-8 seans arasında  tüyden arındırıyoruz .bunun yanı sıra  zayıflama ünitelerimiz var hemen akabinde ozon saunamız var .
Hem sıcaklık veren  sauna etkisi olan vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olan aynı zamanda da vücudu ozonluyoruz ,ozonu biliyorsunuz çok faydaları var hatta  açık yarayı bile iyileştirir.Hem de zayıflamaya ciddi bir şekilde yardımcı olur .Yarım saat boyunca ozon sauna da kişiler geliyor  toksinleri atıyor hem zayıflamada da ciddi bir sonuç  alıyoruz .Cilt bakımı ünitemiz var cilt bakımı ünitemizde standart cilt bakımlarımızın dışında İstanbul’da ilklerden biri  diyebilirim oksijen-vitamin barımız var cildin bütün ihtiyacı olan oksijendir .Dikkat ederseniz Oksijeni bol olan yerlerde yaşayanların ciltleri çok güzeldir .Burda da oksijen-vitamin bar diye bi cihazımız var cildi oksijenliyoruz .ışıl ışıl bir  cilt  çıkıyor ortaya .bir çok aromalı oksijen seçeneklerimiz var .Bununla birlikte  sollarium  hizmeti veriyoruz .
Bir yataklı  bir dekolte cihazımız var . Fiyatlarımız da çok uygundur .Güçlü bir  ekip ile sonsuz ilgi ve alaka ile  Kartallıların hizmetinizdeyiz .

Alex güzellik merkezi petrol iş mah.Kızılay cad. Göksel apt No:13/2 Kartal-İstanbul

Tel: 0216 306 06 86

www.alexguzellik.com

Galeri
📆 11 Ekim 2013 Cuma 17:11   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR