MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » Adnan Keskin’den Cevap Geldi….!
Adnan Keskin’den Cevap Geldi….!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin iftiracılarla yargı önünde hesaplaşacak

 

 

 

             Kartal Cemevi Vakfı Başkanı İsmail Saçlı’nın bilgilendirmesi üzerine iftiradan haberdar olan Keskin’in Saçlı’ya yaptığı açıklama şöyle;

 

 

 

            “Cumhuriyet Halk Partisi’nde Belediye Başkanlığı’na aday olan bir kişi, bana yönelik olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne de,  insanlığa da yakışmayacak bir iftirada bulunmuş, Alevi karşıtı olduğumu iddia etmiştir.  

 

 

 

           Kartal Cemevi Başkanı Sayın İsmail Saçlı’nın uyarısıyla  öğrendiğim bu yakışıksız iddia ve iftirayı şiddetle kınıyorum.

 

 

 

           Ciddiye almaya değmez bu iftira hakkında, sadece ve sadece kardeşliğe, insanlığa, inançlara ve kamuoyuna saygım nedeniyle, ayrıca  halkın haber alması gerçekleri öğrenmesi için kısaca bu açıklamayı yapıyorum.

 

 

 

           Yaşamım boyunca insanların inançlarına, düşüncelerine, ırk, mezhep, din ve dillerine  hep saygılı oldum.

 

 

           Alevi vatandaşlarımıza RefahYol zamanında yapılan saldırılar devam eder ve herkes susarken İstanbul Kartal’a gidip miting kürsüsünden dönemin Adalet Bakanına“Türkiye’nin yeni Hızır Paşalara ihtiyacı yok” diye seslenen ve bu nedenle  hakkında dava açılan benim.

 

 

            Denizli’de, Ankara’da ve yurdun her yerinde Cemevi toplantılarıyla açılışlarına katıldığımda halkla, vatandaşlarımızla kucaklaşmamız ve candan söyleşilerimiz, sohbetlerimiz de bu büyük yalan ile iftiranın ne kadar asılsız olduğunu göstermektedir.

 

 

      .  Gerek siyasi gerekse özel yaşamımda anlayışım ve çizgim bu olduğu için, ahlak dışı yöntemlerle,  şahsımı karalayarak, suçlayarak, yalan söyleyerek,  iftira atarak sonuç almaya çalışanlarla hep mücadele ettim ve etmeye de devam edeceğim.

 

 

         Kendilerine siyasi avantaj sağlamayı yaşam biçimi seçmiş kişiler CHP Genel Başkan Yardımcılığı’na geldiğim günden bu yana değişik tarihlerde ve değişik gerekçelerle yalan söyleyerek, iftira atarak gerek parti içinde gerekse özel yaşamımda şahsımı   itibarsızlaştırma gayretleri içerisine girmiş, İstanbul Kartal belediye başkan adayı belirleme sürecinde  de söylemediğim ve asla söylemeyeceğim sözleri bana yakıştırmışlardır.

 

 

        O süreçte hiçbir arkadaşımım düşüncesi ve inancıyla ilgili değerlendirme yapmadığıma 60 kişilik  CHP Parti Meclisi ile 19 kişiden oluşan MYK’da tanıktır.

 

         Şahsımla ilgili iftira tümüyle gerçek dışıdır, siyasi amaçlarla yapılan bir karalamanın ürünüdür. Bu iftiranın sahipleriyle  yargı önünde hesaplaşacağım.

 

 

         Kartal Cemevi Başkanı Sayın İsmail Saçlı’nın uyarısı üzerine kendisine yaptığım açıklamayı kamuoyunun da bilgisine sunarım”

📆 11 Şubat 2014 Salı 16:12   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR