MENÜ ☰
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Ağustos 2021
P S Ç P C C P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Çekmeköy, Manşet, Politika, Toplum » Ak Parti ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı
Ak Parti ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

AK Partide 81 ilin belediye başkan adaylarının açıklanmasından sonra şimdi de 32 ilin ilçe adayları açıklandı.
İşte açıklanan illerin ilçe belediye başkan adayları
İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:
Silivri:Hüseyin Turan
Çatalca:Selim Düşkünler
Esenyurt:Necmi Kadıoğlu
Avcılar:Bayram Şenocak
Başakşehir:Mevlüt Uysal
Sultangazi:Cahit Altunay
Küçükçekmece:Temel Karadeniz
Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü:Yusuf Uzun
Bağcılar:Lokman Çağırıcı
Esenler:Tevfik Göksu
Güngören:Yücel Karaman
Bahçelievler:Osman Develioğlu
Bayrampaşa:Atilla Aydıner
Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş
Eyüp:Temel Başalan
Fatih:Mustafa Demir
Kağıthane:Fazlı Kılıç
Zeytinburnu:Murat Aydın
Sarıyer:Selami Uzun
Üsküdar:Hilmi Türkmen
Sancaktepe:İsmail Erdem
Ümraniye:Hasan Can
Çekmeköy:Ahmet Poyraz
Sultanbey:Hüseyin Keskin
Maltepe:Edibe Sözen
Pendik:Kenan Şahin
Tuzla: Şadi Yazıcı
ANKARA İLÇE ADAYLARI:
Altındağ:Veysel Tirkayi
Mamak:Mesut Akgül
Akyurt:Gültekin Ayanta
Keçiören:Mustafa Ak
Çamlıdere:H.Caner Ca
Çubuk:Tuncay Acehan
Sinan:Mustafa Tuna
Kazan:Lokman Ertürk
Elmadağ:Gazi Şahin
Pursaklar:Seçluk Çetin
ADANA İLÇE ADAYLARI:
Sarıçam:Ahmet Ünal
Yüreğir:Ahmet Zenbilci
Seyhan:Zafer Kara
Çukurova:Ömer Topçu
Kozan:Kazım Özgan
Yumurtalık:Turgut Erişmen
ANTALYA İLÇE ADAYLARI:
Kepez:Hakan Tütüncü
Muratpaşa:Cihan Bulut
Döşemealtı: Nurettin Tursun
Aksu: Ali Akcan
Gazipaşa:Ahmet Büyükakça
Kaş:Mustafa Şalvarlı
Kemer:Yusuf Üras
Manavgat:Recep Barut
Alanya:Hüseyin Güney
Elmalı:Ümit Öztekin
Korkuteli:Mustafa Akdeniz
Konyaaltı:Osman Ali Eciş
Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya
İbradı:Muharrem Kaya
Demre:Süleyman Topçu
Gündoğmuş:Mehmet Özeren
Finike:Nail Dülgeroğlu
Serik: Ramazan Etli
Akseki:İsmet Uysal
ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:
Ceylanpınar:Menderes Atilla
Bozova:Hasan Arusoğlu
Hilvan:Aslan Ali Bıyık
Harran:Mehmet Özyavuz
Birecik:M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü:Nihat Çiftçi
Akçakale:A.Hakim Ayhan
GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:
Kilis:Hasan Kara
Oğuzeli:Mehmet Taşdemir
Nizip:Fevzi Akdoğan
Karkamış:Nuh Kocaaslan
Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu
MERSİN İLÇE ADAYLARI:
Tarsus:Hakkı Meniz
Mut:Murat Oktan
Aydıncık:Ferat Aktan
Toroslar:Ender Turhan
Akdeniz:Niyazi Altun
İZMİR İLÇE ADAYLARI:
Konak:İlknur Denizli
Bayraklı:Hamza Dağ
Buca:Cemil Şeboy
Balçova:Melek Eroğlu
Karşıyaka:Tanfer Kemerli
Çiğli:Adnan Yılmaz
Menemen:Bilal Kaplangı
Ödemiş:Mahmut Badem
Selçuk:Zeynel Bakıcır
Çeşme:Mustafa Cenger
Torbalı:Yaşar Görmez
Dikili:Zafer Afyon
Menderes:Bülent Soylu
Kınık:Sadık Doğruer
Bayındır:Mehmet Kertiş
KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:
KarakeçiliHüseyin Özçelik
Bahşili:İbrahim Uyar
Sulakyurt:Ali Şahin
Çelebi:Süleyman Uluyol
Balışeyh:Ali Dedelioğlu
Yahşihan:Ahmet Sungur
Delice:Yüksel Yorulmaz
Çerikli:Nuh Şahin
GİRESUN İLÇE ADAYLARI:
Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar: Şahin Yılancı
Çamoluk: Savaş Akarçeşme
Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce: Aytekin Geçgel
Espiye:Mustafa Karadere
Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı:Ali Bilge
Tirebolu:Ömer Hıdır
Alucra:Durmuş Canikli
Görele:Tolga Erener
Bulancak:Kadir Aydın
ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:
Alpu:Rafet Demirtaş
Beylikova:Özkan Alp
Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt
Han:Mustafa Pekak
Sarıcakaya:Hüseyin Çam
TRABZON İLÇE ADAYLARI
Yomra: İbrahim Sağıroğlu
Arsin: Erdem Şen
Araklı: Recep Çebi
Sürmene: Fikri Usta
Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu
Of: Murat Saral
Hayrat: Mehmet Nuhoğlu
Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız
Maçka: Koray Koçhan
Akçaabat: Şefik Türkmen
Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir: Muhammet Balta
Beşikdüzü: Metin Kalay
Tonya: Ahmet Kurt
Düzköy: Salih Bakal
Şalpazarı: Necati Selvitop
KONYA İLÇE ADAYLARI:
Selçuklu:Uğur İbrahim Altay
Karatay:Bestami İnan
Meram:Mustafa Yazlık
MANİSA İLÇE ADAYLARI:
Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre:Hayrullah Solmaz
ORDU İLÇE ADAYLARI:
Çatalpınar:Muhasin Eriş
Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca
Fatsa:Hüseyin Anlayan
Gülyalı:Talip Şen
Mesudiye:İsa Gül
AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:
Emirdağ:Cengiz Pala
Sandıklı:Ziya Dazkır
Sultandağı:Metin Kumcu
Dinar:Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye:Lokman Ekici
Şuhut:Recep Bozkurt
Çay:Mevlüt Çınar
Bolvadin:Ömer Dayı
Çobanlar:Ali Altıntaş
SAKARYA İLÇE ADAYLARI:
Adapazarı:Süleyman Dişli
Serdivan:Yusuf Alemdar
Arifiye:İsmail Karakullukçu
Geyve:Murat Kaya
Akyazı:Şener Bayraktar
Kaynarca:Zeynur Özel
Taraklı:Tacettin Karaman
Pamukova:Cevat Keser
BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:
Kepsut:İsmail Cankul
ÇORUM İLÇE ADAYLARI:
Sungurlu:Selahatin Uzunkaya
Alaca:M.Esat Yılmaz
KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:
Afşin:Mehmet Fatih Güven
Dulkadiroğlu:Necati Okay
ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:
Posof:Bedrettin Çakıc
Damal:Nevriye Derdiyok
Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç
DÜZCE İLÇE ADAYLARI:
Gölyaka:Yakup Demircan
Yığılca:Fikret Çıracı
Cumayeri:Recep Tuna
Konurlap:Talip Çabukoğlu
Akcakoca:Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı:Osman Usta
Beyköy:Hakan Uykusuz
VAN İLÇE ADAYLARI:
Gürpınar:Hayrullah Tanış
Bahçesaray:Muhammed Orhan
Gevaş:Sinan Hakan
Çaldıran:Ferman Yıldırım
Edremit:Arif Öndil
MUĞLA İLÇE ADAYLARI:
Menteşe:Mestan Yayman
Seydikemer:Adem Ayat
Milas:Hürol Önder
Bodrum:Mustafa Paşalı
Marmaris:Mehmet Tugay
Yatağan:Mustafa Toksöz
Köyceğiz:Kamil Ceylan
Datça:Mehmet Cennet
Kavaklıdere:Mehmet Demir
Ortaca:Salih Özdemir
BURSA İLÇE ADAYLARI:
Nilüfer:Mustafa Esgin
Harmancık:Ahmet Tufan
Büyükorhan:Selami Türkmen
Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu
Karacabey:Ali Özkan
Gürsu:Cüneyt Yıldız
İznik:Kağan Mehmet Usta
Yıldırım:Özgen Keskin
Osmangazi:Mustafa Dündar
Gemlik:Refik Yılmaz
Yenişehir:Süleyman Çelik
M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan
Kestel:Yener Acar
İnegöl:Ali Nur Aktaş
Mudanya:Kadir Kahraman
Orhangazi:Neşet Çağlayan
KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:
İzmit:Nevzat Doğan
Başiskele:Hüseyin Ayaz
Gölcük:Mehmet Ellibeş
Gebze:Adnan Köşker
ERZURUM İLÇE ADAYLARI:
Palandöken:Orhan Bulutlar
Aziziye:Fatih Cengiz
Yakutiye:Nurhan Yıldız
ARTVİN İLÇE ADAYLARI:
Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli:Eyüp Aytekin
Murgul:Hasan Çavuş
Şavşat:Ahmet Öztürk
Ardanuç:Hasan Demirci
Borçka:Aslan Atan
Hopa:Nedim Cihan
KARAMAN İLÇE ADAYLARI:
Ermek:Uğur Sözkesen
Akçaşehir:Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı
Ayrancı:Ferhat Erkmen
Sarıveliler:Halil Kulak
Başyayla:Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı:Mehmet Ceyhan
Güneyyurt:Celil Yağız
Göktepe:Bayram Şahin
YALOVA İLÇE ADAYLARI:
Armutlu: Mehmet Birkan
Termal: İsmail Atik
Altınova:Metin Oral
Çınarcık:Murat Erdoğan
Esenköy:Özer Kaptan
Taşköprü:Şaban Ertan
Tavşanlı:Kadri Çiçek
Kaytazdere:Tülay Yamaç
Teşvikiye:Ahmet Meydan
Kadıköy:Mehmet Şahin

📆 23 Aralık 2013 Pazartesi 11:14   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR

PUAN DURUMU - SÜPER LİG