MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » AK PARTİ KARTAL; Hedefimiz Kartal Belediyesi
AK PARTİ KARTAL; Hedefimiz Kartal Belediyesi

Ak Parti Kartal’da  iddialı geliyor !

Seçim Koordinasyon Merkezleri Seçim’i hareketlendirdi!

Seçim Koordinasyon Merkezleri Seçim’i hareketlendirdi! Ak Parti, Kartal Topselvi ve Yunus Mahalleleri’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışını geçtiğimiz Pazar günü Kartal…

Ak Parti, Kartal Topselvi ve Yunus Mahalleleri’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışını geçtiğimiz Pazar günü Kartal Belediye Başkan Adayı Temurhan Yıldız, SKM Başkanı Temel Yaz, İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri, Meclis üyeleri ile Topselvi ve Yunus Mahalleleri sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Açılış, mahalle başkanlarının konuşmaları ile başladı. Ardından SKM Başkanı Temel Yaz konuşmasını yaptı. Temel Yaz konuşmasında;  “Biz, sabırsızlıkla 30 Mart gününü bekliyoruz, Kartal bekliyor. Aslında bütün Türkiye bekliyor. Geçen dönem kaybettiğimiz 5 yılın acısını inşallah 31 Mart’ta çıkaracağız ve hizmet dolu daha nice beş yılları Ak Parti ile sürdüreceğiz” dedi.

Program, Belediye Başkan Adayı Temurhan Yıldız’ın konuşması ile son buldu. Temurhan Yıldız konuşmasında; “30 Mart, Türkiye’de sizlerin hakemlik yapacağı bir seçim olacaktır. Bu dava öyle bir davadır ki ne hapishanelere sığar, ne karalamalarla solar, ne de darağacında biten bir davadır” dedi. Yıldız, “Biz, bu milletin sevdalısı, bu millete hizmet için yola çıkmış, milletimizin güvencini kendimize güvenç, sevincini sevinç, üzüntüsünü üzüntü edinerek Kartal’da yollara çıktık. Bu yolda bize engeller çıkartanları bertaraf etmek için 30 Mart’ta sandık başında olacağız. Bu seçim yalnızca yerel bir seçim olmayacak. Türkiye’nin siyasi ve ekonomik istikrar seçimi olacaktır” diyerek sözlerini sonlandırdı. Konuşmalar sonrası açılışlar kurdele kesim merasimi ile gerçekleştirildi.

Meşale Akman tarafından yakıldı.
Ak Parti’nin bayrağını Kartal’a dikeceğiz

Kendisine Kartal İlçe Başkanlığı görevi verilen Muhammet Mehdi Akman “Bana bu görevi veren teşkilatıma sonsuz teşekkürler ederim. Kartal’ın son 5 yılı boşa geçmiştir. Bana layık görülen bu görevi layıkıyla yapıp yeniden Ak Parti’nin bayrağını Kartal’a dikeceğime ve bu görevimi gece gündüz demeden layıkıyla yapacağıma söz veriyorum.” dedi.
Mehdi Akman’a ilçe başkanlığı görevi verilmesi Ak Parti Kartal ilçe tabanında büyük memnuniyet yarattı ve coşkuyla karşılandı. Mehdi Akman Kartal Belediye meclis üyeliği görevini başarıyla yapmış ve Mecliste denetim komisyonu görevi yaparak belgeleri meclise taşıyıp Altınok Öz’ün sinirlerinin bozulmasına sebebiyet vermişti.

Ak Parti Kartal Belediye Başkan adayı Avukat Temurhan Yıldız; hedefiyle göndermede bulundu!
“Kartal için bu yarışa varım” diyen Yıldız “Kartal’ın yönetimi, parti içi yarışlar, siyasi parti yarışları, kişiler, kurumlar, gruplardan öte kentin mimarisini, tarihini, doğasını, atmosferini, halkın yaşam kalitesini etkileyen sosyal bir sorumluluktur. Onun için diyorum ki, Gelin hep beraber, el ele, gönül gönüle verip Kartal’ı kucaklayalım. Nefes alan canlı bir Kartal için birlikte çalışalım.” dedi.

Hedefimiz Kartal Belediyesini  yeniden kazanmaktır.

2014 yerel seçimlerinde hedefimiz CHP’li belediyeden Kartal Belediyesini almaktır. Hedefimiz baba teşkilatı olarak gördüğümüz bu ilçe teşkilatı ile beraber Kartal’a Ak Parti hizmetlerini getirmektir. Yaşa kalitesini yükselteceğimiz kentte hayat standartlarımızı da yükselterek insanların mutlu olduğu yaşamaktan keyif aldığı bir kent haline getirmektir. 62 bine çıkarttığımız üyelerimizle beraber ve seçimden sonra AK Parti’ye gönül vermemiş bireylerin önerilerini de alarak, Kartal’ı daha da yükseklere çıkartarak bir yönetim anlayışı ile beraber Kartal Belediyesini yönetmek.

İnanıyorum ki hep beraber başarılı olacağız. Kartal’da aç yatan, üşüyen, sıkıntı çeken kardeşimiz varsa, Kartal Belediyesi’nin bütçesini buralara harcayacağız. Eğlenmek için Nevşehir’e bütçeyi harcamayacağız. Her mahallede başkan yardımcıları nezdinde kültür merkezleri yapıp mahalleliyi uzağa yormadan kültür hizmetini vermeye çalışacağız. Maddi ve manevi olarak belediye başkanı olsak ta, olmasak ta bu partimizin yanında olacağız. 500 bin kişilik bir ilçede bireysel olarak başarı mümkün değildir. Bir araya geldiğimiz takdirde ancak başarı mümkün olur” dedi.

Nasıl Bir KARTAL Hedefliyoruz?

– Kültürü, tarihi, ekonomisi ile öne çıkan,
– Eğitimi, ulaşımı ve sağlık hizmetleri ile öne çıkan,
– Her planda öne çıkan,
– Gelişen Türkiye ile bütünleşmiş,
– Sosyal olanakları olan,
– Esnafa hareket getiren,
– Gençlere yatırım yapan ve onların gelişmesini sağlayan,
– Herkesin yaşamaktan mutluluk duyacağı,
– Herkesin haklarının korunduğu,
bir Kartal hedefliyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

📆 21 Şubat 2014 Cuma 09:27   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR