MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » Ak Parti Kartal yerel basın ile kahvaltıda buluştu
Ak Parti Kartal yerel basın ile kahvaltıda buluştu

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Mehdi Akman, 5. Olağan Kongrenin ardından ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısında İlçe Başkanı Mehdi Akman ve yeni yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı.

Ak Parti İlçe Başkanı ve yönetimi kahvaltılı toplatıda gazetecilerle bir araya geldi.

İlçe binasında gerçekleşen toplantıda yeni yönetim basına tınıtıldı.

Tanıtımı ardından bir konuşma yapan İlçe Başkanı Mehdi Akman, yapılan kongrelerin ardından tanışma amaçlı basınla bir araya gelmek istediklerini bu toplantıyı da bu amaçla yaptıklarını söyledi. Kongre süreciyle ilgili bilgi veren Akman “Daha önce sizlere bildirdiğimiz gibi bizim partimizin kongresi 15 Ekim’de başladı ve inşallah 22 Şubat’ta tüm Türkiye’de sonlandırılmış olacak.

Ak Parti Kartal Basın toplantısı (64)

Kongre süreci delege seçimlerinin yapılması ve ilçe kongrelerinin başlamasıyla devam etti. İstanbul ölçeğinde konuşursak 1 Kasım-31 Aralık arasında İstanbul’daki bütün ilçe kongrelerimiz tamamlandı.

  Ak Parti Kartal mehdi-akman

Bizim kongremizde 22 Kasım 2015 günü gerçekleşti. Biz orda gerçekten teşkilatımızın vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla çoşkulu bir kongre gerçekleştirdik. Tabi sadee ana kademe kongrelerini yapmıyoruz. Bu süreçte kadın kolları kongrelerimizi ve gençlik kolları kongrelerimizi de yapıyoruz.

Kartal Kadın Kolları Kongremiz 15 Ocak Perşembe Günü yapıldı. Kadın kolları eski başkanımız sayın Sema Hanım ana kademe ilçe yönetimine dahil olduğu için kadın kolları başkanımız değişti.

Zerrin Armutçu Hanımefendi oldu. Gençlik Kolları Kongremizde 21 Şubat’ta bir tarih değişikliği olmazsa inşallah gerekleşecek. Bu arada tabi biz 8 Şubat’ta da gerçekleşecek olan İl Kongremize’de hazırlık yapıyoruz. 2007’den beri İl Başkanlığı’nı sürdüren Aziz Babuşçu 8 Şubat’taki Kongre’de görevi başka bir arkadaşımıza devredecek.

Ak Parti Kartal Basın toplantısı (69)

Ben huzurlarınızda ona çok teşekkür etmek istiyorum çünkü yedi yıllık süre içerisinde İstanbul İl Başkanlığı Aziz Bey’in Başkanlığı’nda hem siyasi çalışma olarak hem toplumsal ve kültürel çalışmalar olarak Türkiye’de gündem olan hatta bazı yaptığı çalışmalar dünya gündemine taşınan çalışmalar gerçekleşti.

Dolayısıyla ben ona tekrar teşekkür etmek istiyorum. Aziz Bey’in görevde olduğu yedi yıllık süre içerisinde iki Genel Milletvekilliği seçimi, iki yerel seçim ve iki de referandum gerçekleşti ve bu seçimlerde Ak Parti’nin Türkiye de aldığı genel oylar arasında İstanbul’da aldığı oyların katkısının hepiniz takdir edersiniz çünkü İstanbul’daki siyaset oy oranı bütün Türkiye’yi etkileyen ve Türkiye’deki başarıya en büyük katkı sağlayan il olduğu için İstanbul’da aldığı başarılı sonuçlarda partimizin türkiye genelindeki başarılara en büyük katkıyı sağlıyordu. Dolayısıyla Aziz Bey’in çalışma dönemi başarılı bir şekilde gerçekleşmiş oldu. Muhtemelen tabi daha 8 Şubat’a yaklaşık 10 günlük bir süre var. Başka aday çıkmazsa  İl Başkan Adayımız şu an ki yerel yönetimler birim başkanı Sayın Selim Temurcu Bey olacak” dedi.

Etiketler:
📆 31 Ocak 2015 Cumartesi 12:32   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR