MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Manşet, Pendik, Toplum » Aracını park etmek için ağacı söktü
Aracını park etmek için ağacı söktü

Pendik Güzelyalı Mahallesi’nde kaldırımı aracı için otopark olarak kullanmak isteyen bir vatandaş,  Belediyenin çevreye yeşil katmak üzere diktiği ağacı kökünden sökerek attı. Olay, devriye gezen zabıta ekipleri tarafından tesbit edildi.  

 

 

Bölge halkının isyan ettiği olay, Güzelyalı Mahallesi Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi’nde yaşandı. Gece vakti aracını kaldırım üzerine çekmek isteyen araç sürücüsü,  buna engel  olan süs kirazı ağacını  kökünden kopararak pes dedirtti. Bununla da yetinmeyen vatandaş, ağacın söküldüğü yerdeki toprak kısmı  parke taşlarıyla doldurarak aracı için kaldırımı adeta otoparka çevirdi.

 

Devriye halindeki Pendik Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından tespit edilen olay, ekiplerin, kaldırımın kenarında devrildiğini zannettiği ağacı görmesi sonucu anlaşıldı. Ağacın araç park etmek için kökünden koparıldığının anlaşılması üzerine hemen bir tutanak tutan ekipler, zarar tespit ve cezai işlem çalışmalarının  başlamasını sağladı. Olayda kimliği tespit edilen aracın sürücüsün N.K. isimli bir bayan olduğu anlaşıldı. Pendik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,  N.K. hakkında suç duyurusunda bulundu.

📆 19 Ocak 2015 Pazartesi 11:34   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR