MENÜ ☰
.necdet-cam-akademi
Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » ARDAHANLILAR’DAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E TAM DESTEK
ARDAHANLILAR’DAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E TAM DESTEK

Kars Ardahan Iğdır Vakfı’ndan Başkan Altınok Öz’e tam destek. 

Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkan Yardımcısı Yener Kazak,  Zübeyt Çelik, Yeni Kuşak Köy Enstitüleri’nden Cevdet Şentürk, Ardahan İl Derneği Başkanı Ahmet Demirbaş, Dr. Aslan Dağer, Ayhan Seyhan, İstanbul Azerbaycan Dayanışma Derneği’nden Mehmet Soma, Ahmet Koç, Mustafa Yakışırer, Fethi Er,  CHP Kartal Belediyesi Meclis üyesi  adayı Gülcemal Fidan ve Kartal’da faaliyet gösteren çok sayıda Kars Dernekleri üyesi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette Kars Ardahan Dernekleri Onursal Başkanı Cevdet Şentürk, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün Başkan adaylığını kutladı. Şentürk, “Kars -Ardahanlılar olarak Başkan Altınok Öz’ün yanındayız. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 5 yılda kısıtlı imkanlarla Kartal’da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Derneklere verdiği değer ve destekten dolayı Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e sonuna kadar güveniyor ve onu destekliyoruz. Ardahanlılar ve Karslılar olarak Başkan Altınok Öz’ün yanındayız” dedi.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise Kars, Ardahan ,Iğdır Vakfı ve Kars Derneklerinin ziyaretinin kendisini memnun ettiğini,  derneklerin kentlerde önemli bir rol üstlendiğini söyledi. Başkan Altınok Öz, “Derneklerin kentlerde önemli bir rolü vardır.  Çok zengin bir tarihi ve kültürel mirasın temsilciliğini yapmaktasınız. Desteklerinden dolayı Kars Ardahan Iğdır Vakfı’na ve Kars Derneklerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Ziyaretin sonunda dernek üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çiçek takdim ettiler.

📆 21 Şubat 2014 Cuma 09:58   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR