MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Politika, Toplum » Ataşehir Belediyesi, SODEM’den ödül aldı
Ataşehir Belediyesi, SODEM’den ödül aldı

Ataşehir Belediyesi, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından dağıtılan Yerel Yönetim Ödülleri’nde Sağlık Ödülleri dalında ödül aldı.

 

İzmir’in Seferihisar ilçesinde gerçekleşen ve toplam 100 belediyeden 500’ün üzerinde projenin yarıştığı Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Yerel Yönetim Ödülleri 2016 toplantısında, “Ataşehir Belediyesi Kadın Sağlığı, Mamografi ve Kemik Yoğunluğu Görüntüleme Merkezi” sağlık dalında ödüle layık görüldü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı ödül toplantısında, Ataşehir Belediyesi adına ödülü Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldı.

Sosyal demokrat belediyecilik anlayışını yaygınlaştırmak, ortak bir dil kullanımı ile başarılı belediyecilik uygulamalarını Türkiye’de ve dünyada güçlü bir algıya dönüştürmek amacı ile kurulan derneğe, 122 üye belediye bulunuyor.

📆 14 Mart 2016 Pazartesi 10:51   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR