MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » Başkan Altınok Öz Yakacık Çarşı Mahallesi’nde
Başkan Altınok Öz Yakacık Çarşı Mahallesi’nde

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçede farklı mahallerde vatandaşlarla ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Yakacık Çarşı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Altınok Öz, esnaf tarafından büyük ilgiyle karşılandı. İşyerlerini tek tek ziyaret eden Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz vatandaşların ve esnafın sıkıntılarını dinledi, not aldı.

Kartal’da 5 yılda 230 projeye imza attıklarını belirten Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Yakacık Mahallesi’ne yapılan yatırımlardan da bahsetti. Başkan Altınok Öz, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi hem sosyal, hem de kültürel anlamda destekleyici etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Çocuklarımızın daha iyi koşullarda öğrenim görmeleri için okullarımıza destek olduk, bakım onarım çalışmaları yaptık. Okullarımıza çocuk oyun grubları yerleştirdik, çevre düzenlemelerini yaptık, basketbol potaları yerleştirdik.” dedi.

Başkan Öz, ibadethanelerimize gereken yardımları da sürdürdüklerini belirtti ve şöyle dedi: “Her inanca saygılıyız. Belediye olarak inanç yerlerine de büyük önem verdik. Destek sağladık, sağlıyoruz. Bakım, onarım, bahçe düzenlemeleri yaptık, bankların montajlarını yaptık” dedi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz Kartal’da meydanları önemsediklerini  ‘Kentler meydanlarıyla yaşar’ anlayışı ile meydan düzenlemeleri yaptıklarını, yeni meydan açtıklarını ifade ederek “Yakacık Meydanı’nın çevre düzenlemesini de yaptık. Heykel Sempozyumlarında yapılan heykellerimizden birini Yakacık Meydanı’na yerleştirdik.  Hoca Fuat Efendi Parkı, Şehit Ayhan Sarılı Parkı ve Hamam Sokak Yanı Parkını vatandaşlarımızın hizmetine soktuk. Şehit Ayhan Sırılı Parkı ve Hoca Fuat Efendi Parkı’nda güneş enerjili aydınlatma sistemi kullanarak tasarruf sağladık. Kadın Doğum Hastanesi’nin çevre düzenlemelerini gerçekleştirdik. Hastanenin bahçesinde çiçek ve bitki düzenlemelerini yaparak, bakımlarını sağladık. Sosyal yardımlar konusunda da vatandaşlarımızın başvurularına yanıt vererek destek olduk.  Evde yatalak, bakıma hasta vatandaşlarımıza evde kişisel bakım yardımı yaptık, hastalarımıza yardımda bulunduk.” diye konuştu.

Yakacık Çarşı Mahallesi esnafı ve vatandaşları, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

📆 15 Mart 2014 Cumartesi 10:56   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR