MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Teknoloji, Toplum » Başkan Altınok Öz’den yeni bir Projeye daha imza “KARTAL KART
Başkan Altınok Öz’den yeni bir Projeye daha imza “KARTAL KART

BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN BİR PROJEYE DAHA İMZA: “KARTAL KART”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, söz verdiği projelerden birini daha hayata geçiriyor. ‘Kartal Kart’ projesi, Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında yapılan imza töreniyle Kartallı vatandaşların kullanımına sunulmuş olacak.

 

Başkan Altınok Öz, çağdaş teknolojiyle uygulamaya geçen ‘Kartal Kart’ ile ilçede yaşamı kolaylaştırmayı, sosyal belediyeciliğin örnek uygulamalarını Kartallıların hizmetine sunulacağını ifade etti. Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında yapılan imza törenine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve İş Bankası Kartal Şube Müdürü Cahit Sarıahmetoğlu ile İş Bankası Kartal Şube 2.Müdürü Harika Gürses katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok “Kartal Kart uygulaması ile birlikte vatandaşımız sosyal ödemeleri kart üzerinden alabileceği gibi esnaflarımızla anlaşarak indirim avantajı sağlayacak. En önemlisi kart sayesinde vatandaşımız Kartallı olmanın avantajını yaşayacak ve aidiyetlerimiz gelişmiş olacak. Vatandaşlarımız kendi kültür merkezlerimizden, Ada tesislerimizden, Nevşehir’deki otelimizden, belediyenin tüm sosyal tesislerinden yararlanarak, Kartallı olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Vatandaşlarımız ilçe dışına çıktığı zaman kartın avantajlarını daha fazla hissedecek.” dedi

 

Başkan Altınok Öz “Hayalimizdeki ‘Kartal Kartı” gerçekleştirdik. 5 yıl önce düşündüğümüz belediyecilik ve bankacılık hizmetlerinin bir kartla yürütülebildiği, içinde sosyal ve sağlıkla ilgili bütün sorunların çözülebildiği, tek kartla birleşebildiği ‘Kartal Kart’ın bir bölümünü bugün hayata geçirmiş oluyoruz. İleride yapılacak ilavelerle, bankacılığın bu sisteme adaptasyonuyla düşündüğümüz hedefe ulaşmış olacağız. Bu imzaladığımız sözleşmeyle sosyal belediyecilik alanında bu kart hizmet verecek. Belediye olarak sunduğumuz hizmetleri bu kart sayesinde vatandaşa ulaştırmış olacağız. Sosyal belediyecilik çerçevesinde kendi sosyal alanlarımızda Kartallı olma ayrıcalığını bu kartla yaşamış olacağız. Halkımızda bundan mutlu olacak.” dedi.

 

KARTAL KART NEDİR?

 

“Kartal Kart”, Kartal ilçesini sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan geliştirerek, ilçede yaşayan vatandaşlara, Belediyemiz hizmetlerinden ve anlaşmalı üye işyerlerinden indirim ve avantaj imkanı sunarak, vatandaşların yaşam kalitesini yükselterek ve ilçede ticari hayatın gelişmesini destekleyerek Kartallı olmanın ayrıcalığını yaşatacak bir “Kent Kart”tır.

 

Kartal ilçesinde ikamet eden vatandaşlar, Kartal esnafı ve Kartal Belediyesi çalışanları, “Kartal Kart”ı, kültür hizmetleri, sağlık hizmetleri, sosyal yardım hizmetleri ve anlaşmalı üye işyerlerinde kullanabilecekler.

 

Belediyemiz tarafından vatandaşlarımıza sunulan sosyal yardımların “Kartal Kart” üzerinden yüklenmesinin yanı sıra Yıl Boyu Sünnet, Ücretsiz Poliklinik Hizmeti, Ücretsiz Hasta Nakil Hizmeti, Alo Evde Hemşirelik Hizmeti (sosyal yardım alanlara, özürlü ve/veya 65 yaş üstü vatandaşlara), Evde Kişisel Bakım, İlaçlama Hizmeti, Temizlik ve Moloz, Gıda Bankacılığı, Kadın Danışma Merkezi, Alo Cenazem Var, Gönül Çarşısı, Ücretsiz ve Süreli Kablosuz İnternet gibi hizmetlerde, Belediyemize ait olan Büyükada Sosyal Tesisi ve Kapadokya Kartal Otel gibi sosyal tesislerde “Kartal Kart” indirim, avantaj ve öncelik sağlayacaktır.

 

📆 18 Nisan 2014 Cuma 12:55   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR