MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E BELEDİYE PERSONELİNDEN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E BELEDİYE PERSONELİNDEN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Kartal Belediyesi çalışanları, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün doğum gününü kutladı. Başkan Yardımcıları, Başkan Danışmanları, birim müdürleri ve Kartal Belediyesi çalışanlarının organize ettiği doğum günü kutlamasında Başkan Op. Dr. Altınok Öz duygulu anlar yaşarken, çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Doğum gününe Başkan Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Av. Hüsnü Yeşilyurt, Ömer Fethi Gürer, Ali Apaydın, Feyyaz Kaynak, Dr. Turgut Mermertaş, Meclis CHP Grup Başkanvekili Nihal Korkmaz, Belediye Meclis üyeleri, Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarları ve Kartal Belediyesi personeli katıldı.

 

Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında düzenlenen kutlamada Başkan Altınok Öz, geçen yıl olduğu gibi bu yılda duygu dolu dakikalar yaşadı. Doğum gününü hatırlayarak kutlayan tüm çalışanlarına teşekkür etti.

 

Başkan Altınok Öz,“ Bu binaya taşınalı bir yılı geçti. Sizlerle çok başarılı hizmetlere imza attık. Ben sizlerden bu yeni akıllı binanın otomasyonuna tam olarak uyum sağlamanızı ve hep beraber çok daha başarılı hizmetlere imza atmamızı bekliyorum. Burada sizlerle çalışmak ve doğum günümü kutlamak çok güzel, hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, konuşmasının ardından doğum günü pastasını kesti ve personeline ikram etti. Kartal Belediyesi çalışanları da Başkan Altınok Öz’ü tebrik ederek doğum günü dolayısıyla iyi dileklerini ilettiler ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

📆 29 Aralık 2014 Pazartesi 14:14   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR