MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Beykoz, Kartal, Manşet, Toplum » Başkan Öz’den Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’ne Jest
Başkan Öz’den Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’ne Jest

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin (AYGAD) düzenlediği geceye katıldı. Gazetecilerin zor ve meşakatli bir sorumluluk içinde olduklarını vurgulayan Başkan Altınok Öz, Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nde jest yaparak, bir ofis tahsis edeceklerini müjdeledi.

 

 

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin düzenlediği gecede konuşma yapan Başkan Ümit Kahyaoğlu, İstanbul’daki basın mensuplarının zor çalışma koşullarından bahsederek, gazetecilerin bu özel gününü kutladı.

 

 

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği üyeleri ve gazetecilerin katıldığı geceye Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanısıra Pendik Kaymakamı  Osman Tunç, Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Kekin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcıları Sadettin Topal ve Erdal Kıskanç, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, başkan danışmanları ve birim müdürleri katıldı.

 

 

Gecede bir konuşma yapan Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Başkanı Ümit Kahyaoğlu, İstanbul’da ki basın mensuplarının zor koşullardaki çalışma hayatından bahsetti. AYGAD Başkanı Ümit Kahyaoğlu’nun konuşmasının ardından geceye katılan belediye başkanları, kaymakamlar ve ilçe başkanları da söz alarak gazetecilerin bu özel günlerini kutladılar.

 

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, birlik ve beraberliğin önemini dile getirdiği konuşmasının ardından gazetecilere jest yaparak, AYGAD için bir ofis tahsis edeceğinin müjdesini verdi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Gazetecilik mesleğine gönülden ve tutku ile bağlanan, emeklisi-çalışanı toplumun sesi olan tüm basın emekçilerini saygı ile selamlıyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın emekçilerine sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum. Mesleğini gerçek, dürüst, objektif haber anlayışı ile birleştiren tüm emekçi gazetecilerin sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunun bilincindeyiz. Gazetecilik meşakkatli, emek ve çaba gerektiren, ağır bir sorumluluk üstlenen tüm gazetecilerimizin bu özel gününü kutlarım. Gerçeğin ve toplumun sesi olan tüm gazetecilerimize dün olduğu gibi yarın da desteğimizi sürdüreceğiz. Daha önce Kartal’daki gazetecilere “Dernek olun, size yer verelim” dedim ve karşıma Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti çıktı. Kartal’daki gazetecilerin de içinde olduğu bu derneğin yeri olmadığından, ben de kendilerine bir ofis vermek istiyorum” demesi gazeteciler tarafından takdir gördü.

 

 

Konuşmasının ardından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, gazeteciler için hazırlanan plaketleri takdim ederek başarılar diledi.

 

 

 

 


 

 

 

 

📆 13 Ocak 2014 Pazartesi 16:26   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR