MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Alt Manşet, Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Toplum, Tuzla » BAŞKAN YAZICI, 22 YILDAKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARINI SAYDI
BAŞKAN YAZICI, 22 YILDAKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARINI SAYDI

-“ERDOĞAN YUVA KURAN LİDERDİR”

-TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR ŞADİ YAZICI;

– “MİLLET İÇİN EV BAHİS KONUSU OLDUĞUNDA.  ERDOĞAN GİBİSİ YOK, TOKİ  1 MİLYON 170 BİN EV YAPTI”

– “ERDOĞAN DÖNEMDE, EN AZ SN. KILIÇDAROĞLU’NUN VİDEO ÇEKTİĞİ EVİ KADAR GÜZEL, O MUTFAK KADAR ÖZEL MİLYONLARCA TÜTEN EV, OCAK YAPTI.”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti döneminde yapılan hizmetleri bir dakika da saymaya çalışmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dönemde, en az Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun video çektiği evi kadar güzel, o mutfak kadar özel milyonlarca ev yapıldığını anlatan videoda Yazıcı, “Toplamda 7 milyon 200 bin konut projesi. Yaptıkları yapacağının teminatıdır. Özetle, Erdoğan, yuva kuran liderdir. Nokta” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, her hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve geldiği 2002 yılından itibaren farklı alanlarda yapılan yatırımları bir dakika içerisinde saymaya çalışarak, yapılan yatırımlara dikkat çekmeye devam ediyor. Başkan Yazıcı, AK Parti döneminde yapılan hastane yatırımlarını ve ulaşım yatırımlarını bir dakika içerisinde saymaya çalışmıştı. Başkan Yazıcı bu sefer de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarını saydı. Bir dakika içerisinde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını sayarken yine nefesi kesildi. Başkan Yazıcı’nın videosu sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

“ERDOĞAN YUVA KURAN LİDERLİR”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,”İstiklal Marşımız şöyle başlar. Korkma! Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. Bahsedilen ocak; evdir yuvadır. Eve yapılan yatırımlar, milli ödevimizdir. Kentsel dönüşüm, engellemelere rağmen olmazsa olmazımızdır. Milyonlarca vatandaşımız deprem güvenli evlerinde yaşıyor; milyonlarcası da gün sayıyor. 22 yılda yapılan ev ve kentsel dönüşüm projelerini saymaya çalışalım.  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Saymakla Bitmeyen milyonlarca ev, ocak. Millet için ev bahis konusu olduğunda.  Erdoğan gibisi yok, TOKİ  1 Milyon 170 Bin ev yaptı. Kredi, Kira ve tüm muhafiyetlerle 3 milyon 200 bin kentsel dönüşüm yapıldı. Erdoğan dönemde, en az Sn. Kılıçdaroğlu’nun video çektiği evi kadar güzel, o mutfak kadar özel milyonlarca tüten ev, ocak yaptı. Şimdi 81 il 922 ilçede, devam eden 250 Bin konut. İlk evim, ilk iş yerim, 500 bin sosyal konut, 50 bin iş yeri, deprem bölgesi 11 ilde 650.000 konut yapılıyor. Toplamda 7 milyon 200 bin konut projesi. Yaptıkları yapacağının teminatıdır. Özetle, Erdoğan, yuva kuran liderdir. Nokta” ifadelerini kullandı.

📆 30 Nisan 2023 Pazar 22:01   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR