MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Eylül 2023
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Manşet, Toplum » Başkan Yazıcı: Toplumu Yetiştirip Geleceğimizi Şekillendirenler Öğretmenlerimizdir
Başkan Yazıcı: Toplumu Yetiştirip Geleceğimizi Şekillendirenler Öğretmenlerimizdir

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Kendini Geliştir Öğrenci Yetiştir” seminerine katıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen, ilçede görev yapan öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlayan “Kendini Geliştir Öğrenci Yetiştir” seminerine katıldı.
Öğretmenlerin geleceği şekillendirmede önemli bir rol üstlendiklerini belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı “Gerçekten çok önemli bir iş yapıyorsunuz, kutsal bir mesleğe sahipsiniz. Toplumun geleceğini yetiştirip şekillendiriyorsunuz. Geleceği emanet edeceğimiz isimler iyi yetişmezse geleceğimize ne kadar güzel şehirler, binalar, ülke imar edersek edelim geleceğimiz karanlık içerisindedir. Dolayısı ile geleceği aslında siz imar ediyorsunuz” dedi.
Öğretmenlerin  toplumun geçmişi ile geleceği arasında bir köprü oluşturduğuna dikkat çeken Tuzla Belediye Başkan’ı Dr. Şadi Yazıcı, konuşmasına şu şekilde devam etti : “Geleceği şekillendirebilmek için nereden geldiğini, nerede olduğunu ve nereye gideceğini bilecek bir nesil yetiştirmek zorundayız. Dünyanın da nerden nereye geldiğini bilmemiz, karşımızdaki dostumuzu da düşmanımızı da iyi tanımamız lazım. Geçmişini, milli ve manevi değerlerimize bilen, kendisi ve toplum için faydalı yetişen bir neslin bizi geleceğe taşıyacağına inanıyorum. İşte bu nesli yetiştirecek, onları bilgi ve birikimi ile donatacak olan öğretmenlerimizdir. Biz de yerel yönetim olarak ‘Eğitim Kenti Tuzla’ vizyonumuzla eğitime tam destek veriyoruz ve bunu sürdüreceğiz. “ şeklinde konuştu.
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu eğitime katkılarından dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

📆 06 Eylül 2016 Salı 10:37   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR