MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Kartal, Manşet, Toplum » Büyükşehir dövdü Kartal Belediyesi sahip çıktı…!
Büyükşehir dövdü Kartal Belediyesi sahip çıktı…!

Kartal Adliyesi önünde simit tezgahına el konulan vatandaşa büyükşehir belediyesi zabıtaları tarafından şiddet uygulandı.Kartal Belediyesi yetkililerini durumunu anlatan vatandaşa Kartal Belediyesi sahip çıktı.
Kartal Belediyesinin üçüncü katına çıkarak atlamak isteyen vatandaştan intihar olayı ile ilgili açıklamalar.
Hüseyin Güloğlu Kartal adliyesi önünde simit tezgahını bırakarak adliyeyeden çıktığı sırada büyükşehir belediyesi zabıtaları tarafından tezhahına el konuldu. Tezgahını zabıta ekibine vermemek için direnen Güloğlu şiddete maruz kaldığını ve burnunun kırıldığını belirtti. Yaşadığı sorunu Kartal Belediyesine gelerek anlatmak isteyen Güloğlu yetkililerle görüşemeyince binanın üçüncü katına çıkarak intihar etmek istedi. Vatandaşın bu durumunu gören yetkililer iş sözü vererek ikna ettiler. Ekonomik durmunun çok kötü olduğunu söyleyen Güloğlu ” Pendik’te tek odalı bir evde yaşıyorum,evimin duvarları yağmurda su akıtıyor. Bakmakla yükümlü olduğum 4 çocuğum var bir tanesi 3 aylık şuan anların geçimini sağlayamıyorum. Maddi durumum çok kötü simit tezgahıma el koyduktan sonra bütün ümitlerim yok oldu.

 

Tek çarem ölmekti şimdi tek istediğim yetkililerin bana verdiği sözleri tutmaları”diye konuştu.

Yetkilierden yardım bekleyen Güloğlu biran önce hayatını kazanmak ve çocuklarının karnını doyurmak istediğini söyledi.bu sese ıntaardan vaz geciren kartal belediye başkan yardımcısı Ali Apaydın vatandaşa gereğinin yapılağı sözünü vermişti. Bu sözden umutlana vatandaş intihardan vazgeçti.Bugün sözünü yerine getiren başkan ve Zabıta müdürü Atilla İlgin Büyükşehir zabıtasının sandığını vermediği vatandaşa hem simit tezgahını Kartal sınırları içinde bir yer temin edeceğini belirtti. Bu vatandaşın mağdur olduğunu gören Apaydın aileye sahip çıkarak bir yemek fbrikasın düzenli bir iş ve gönüllüler çarşısından ise eşya ve giyisi temin ederek aileyi sahiplendi.Vatandaş Kartal Belediyesinin bu yardımı karşısında yetkililere minnet duyduğunu söyledi

📆 25 Şubat 2014 Salı 12:36   ·   💬 1 yorum   ·  

“Büyükşehir dövdü Kartal Belediyesi sahip çıktı…!” için bir yanıt

  1. M.Ç. dedi ki:

    Bu vatandaş yıllar önce Gebze’de de defalarca çatılara çıkarak ” intihar edeceğim” diyerek şovlar yapmıştı. Ozamanlar sağır ve dilsizdi…Şimdi haberi okuduğumuzda Hüseyin Güloğlu’nun dilinin çözüldüğünü kulaklarının duyduğunu anlıyoruz…Kartal Belediyesi’nu bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz ancak yine sahtekarlıklar ve intihar şovlar yaparak insanların duygularını sömürmek nereye kadar doğru. Bu vatandaşa belediye iş bulmuş, görelim bakalım kaç gün çalışacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR