MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » CHP BOLU MİLLETVEKİLİ TANJU ÖZCAN VE GÖKÇESU BELEDİYE BAŞKANI ATİLLA ATEŞ BAŞKAN ALTINOK ÖZ’Ü ZİYARET ETTİ
CHP BOLU MİLLETVEKİLİ TANJU ÖZCAN VE GÖKÇESU BELEDİYE BAŞKANI ATİLLA ATEŞ BAŞKAN ALTINOK ÖZ’Ü ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Altınok Öz, Milletvekili Tanju Özcan ve Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş’e Kartal’da hayata geçirdiği projeleri anlattı. Başkan Altınok Öz, “Kartal’da insan odaklı projeler yapıyoruz. Önceliğimiz insandır. Kartallıların huzurlu ve güvenli bir Kartal’da yaşamaları için çalışıyoruz” dedi.

 

Ziyaretin sonunda Milletvekili Tanju Özcan ve Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş, Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar diledi. Milletvekili Tanju Özcan, Kartal Belediyesi’nin insan odaklı çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.

📆 02 Şubat 2015 Pazartesi 11:30   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR