MENÜ ☰
.necdet-cam-akademi
Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » CHP KARTAL GENÇLİK ÖRGÜTÜ BARIŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ.
CHP KARTAL GENÇLİK ÖRGÜTÜ BARIŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ.

CHP KARTAL GENÇLİK KOLLARI 21 Eylül Dünya Barış gününde Devrimci mücadelesine yakışan bir eyleme imza attı.
Taksim Gezi direnişi sırasında, direnişe can verirken toprağa düşen gençlerin fotograflarının bulunduğu dev bir pankart açan gençler ‘’HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ’’ ve ‘’BU DAHA BAŞLANGIÇ MÜCADELEYE DEVAM’’ sloganları ile meydanı dolduran yüzlerce Kartal’lının dikkatini çekti.
CHP KARTAL GENÇLİK KOLLARI Eylem Ve Etkinlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı DOĞAN ERDOĞAN;
Eylemin amacı Birleşmiş Milletler Tarafından Kabul edilen 21 Eylül Dünya Barış Gününde ülkesinin gençleriyle barışamamış bir iktidarın ülkeye de Barışı tesis edemeyeceğine olan inancımızdır. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni filizleri olarak halkın iktidarında, önce ülkemizde sonra bölgemizde barışı tesis etmek için çalışıyoruz.
Eylem sonrasında bilgi aldığımız CHP Kartal Gençlik Kolları Başkanı TOLGA GÖKCE ‘’Bizim mücadelemiz Türkiye topraklarında yaşayan bütün halkların, din, dil, ırk farkı gözetmeksizin barış içinde yaşamasını sağlamaktır. Bu mücadelede can veren yoldaşlarımızın hepsi bu düşüncelerle düştüler toprağa…
Ve bizler , karşımıza hangi engel çıkarsa çıksın ülkemizde barışı sağlamak için verdiğimiz mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz.’’ Dedi.

📆 23 Eylül 2013 Pazartesi 11:21   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR