MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » CHP KARTAL’DAN BİR KADIN ADAY ADAYI DAHA
CHP KARTAL’DAN BİR KADIN ADAY ADAYI DAHA

CHP KARTAL’DAN BİR KADIN ADAY ADAYI DAHA
BELEDİYE’YE KADIN ELİ DEĞECEK
CHP KARTAL BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
Dr. Birsen Tursun Demirel

Basınla Tanışma ve aday adaylığını açıklamak için 29/Eylül/2013 Pazar sabahı Kartal Pelit pastahanesinde Yerel basına bir kahvaltı veren Kadın doğum uzmanı Dr.Birsen Tursun Demirel CHP’den Kartal Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Sizlerle tanışmak ve adaylığımı açıklamak adına düzenlediğim bu kahvaltılı toplantıya hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Demirel önce kısaca kendini tanıttı.
DOKTOR OLMASAYDIM DAHA ÖNCEDEN SİYASETE GİRERDİM
Malatya doğumluyum,evliyim ve bir kız çocuğu annesiyim.Eşimde meslektaşım ve Gata’da doktorluk yapıyor. Kadın doğum uzmanıyım işim gereği Kartal Halkı’nın çoğu doktor olarak beni tanıyor. Kendimce bu anlamda hatırı sayılır bir oy potansiyelim olduğuna inanıyorum.Öteden beri siyasete ilgim vardı. Doktor olmasaydım ya gazeteci olurdum yada Siyasetçi dedi.
KARTAL BELEDİYESİ ARTIK KADINLARCA YÖNETİLMELİ
Doktorlar İnsanlarla birebir ilişkiler içerisindedir. Belediye Başkanlığıda böyle olmalı Halkından kopuk bir Başkan ve yönetim kadrosu yerine Halkla içiçe yaşayan onlarla devamlı birebir ilişkiler içerisinde olan bir yönetim anlayışı taraftarıyım ve bu anlamda Belediye başkanlığı görevimi eğer aday olursam ve Kartal Halkı tarafından   bu görev bana layık görülürse bu anlayışla yapacağım.
Ayrıca artık Kadınların aktif siyasette daha çok rol almalarını istiyorum Kartal’da bir ilki gerçekleştirip Kartal’ın ilk Kadın Belediye Başkanı olmak istiyorum. 81 vilayette toplam 2 kadın Belediye Başkanı var bu acı tablo beni çok üzüyor ve bu anlamda mücadele etmek gerektiğine karar verip Kartal’dan Belediye Başkanı olmak için yola çıktım. Bence artık Kartal’a bir kadın eli değmeli diye düşünüyorum.

dr-bırsen-1
HATRI SAYILI BİR OY POTANSİYELİM VAR
Baştada belirtiğim gibi yaptığım iş neticesi ile Kartal Halkıyla yakın ilişkiler içerisindeyim, özellikle kadın hastalarım beni iyi tanırlar.
Doktorluk yaparken gösterdiğim perfommansı eğer nasip olurda Belediye Başkını olursam Kartal ve Kartal halkı için göstereceğim,gecemi gündüzüme katıp Halkım için çalışacağım.
Kartal’da tanınıyor olmamın bana oy olarak döneceğine inanıyorum ve buyüzden hatrı sayılı bir oy potansiyelim olduğuna inanıyorum.
15 Bin doğum yaptırdım bunuda oy olarak geri dönüşümünü düşünürsek 60 Bin oya tekabül ediyor. eğer aday adayı olamasamda seçilen arkadaşım için ve Partim için yine adaymışım gibi çalışıp bu oy potansiyelimi sandığa yansıtacağıma söz veriyorum.

chp-aday-adayi-dr-bırsen-tu
DOKTORDAN BELEDİYE BAŞKANI OLUR.
Kendisine yöneltilen bir soruyu cevaplayan syn: Birsen Tursun Demirel evet doktorlardan Belediye Başkanı olur,hem neden olmasın önemli olan Kartal’ı yöneteceğin ekibini iyi seçip ona göre bir yönetim kadrosu oluşturmak. Herkes herşeyi bilecek diye birşey yok burada önemli olan ekibine hakim olup iyi bir yöneticilik yapabilmek ve bende bu anlamda iyi bir yönetici olacağıma inanıyorum.
son olarak şunları söyliyeyim ben yada bir başkası kim aday olursa olsun Kartal ve Kartal halkı için Hayırlısı olsun ben tekrar söylüyorum aday olamasamda aday olmuş gibi partime hizmet edip bana göre var olan oy potansiyelimle aday olan arkadaşımın yanında olacağım dedi ve konuşmasını bitirdi.

Galeri
📆 29 Eylül 2013 Pazar 15:58   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR