MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » DAP YAPI YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET
DAP YAPI YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ve Genel Koordinatör Uğur Kemal Gökbulut, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 
Kentsel ve deprem dönüşümde Kartal’ı öncü yapan projelere imza atan Başkan Op. Dr. Altınok Öz’ün çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdir ettiklerini belirten Yılmaz, “Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün çabalarıyla Kartal, yakın gelecekte uluslararası bir iş ve yaşam merkezi olacak. Buna vesile olan Başkanımız Altınok Öz’dür. Sayın Başkanımızın Kentsel Dönüşüm hamlesi paralelinde bölgeyi sağlam ve modern binalara kavuşturacağız. Kartal’ı daha güvenli binalara kavuşturma ve modern bir kent haline getirme yönündeki çabalarından dolayı Sayın Başkanımız op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kartal’da yapılan dönüşümlerde en temel ilkenin emek ve güven olduğunu vurgulayan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de “ Eğer halka güven verirseniz halk gereğini yapacaktır. Dönüşümün en temeli emek ve güvendir. Kartal dönüşümde hızla ilerliyor. Biz, ‘Kartal’ı seviyorum’ diyoruz. Kökümüz ne olursa olsun Kartal’ı seviyoruz. Biz o güveni halka verdik, o yolda yürüyoruz. Kartal Belediyesi olarak ilk defa biz Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü birimini kurduk. Siteler bizden bir şey istemeden biz müdürlük olarak her site nasıl dönüşür onun çalışmalarını yaptık. Onun için Kartal alt yapısı en iyi olan, halkı hazır bir konumda. Kartal’ın yolu açık ” diye konuştu.

 

Ziyaretin sonunda DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ve Genel Koordinatör Uğur Kemal Gökbulut, Kartal’ın gelişimi için yaptıkları katkılardan dolayı Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e plaket takdim ettiler.

📆 08 Ağustos 2014 Cuma 10:50   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR