MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Pendik, Toplum » Dedepaşa Çevresine Dev Yatırım
Dedepaşa Çevresine Dev Yatırım

Yenişehir ve Harmandere Mahallelerinden geçen  Dedepaşa Caddesi çevresindeki 248 bin metrekare alanda düzenleme çalışmaları gerçekleşecek. Çalışmaları başlayan dev proje kapsamında meydan, parklar,  bisiklet ve yürüyüş yolları, dinlenme ve spor alanları yer alacak.

 

 

Yapımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ve Pendik Belediyesi tarafından proje desteği verilen çalışma, Dedepaşa Caddesi çevresini gezi, dinlenme ve spor alanlarıyla göz alıcı bir görünüme kavuşturacak. Projenin toplam alanı 248 bin metrekare, yol ve kaldırım alanı ise 112 bin metrekare büyüklüğünde olacak. Çalışma kapsamında 2.630 metre uzunluğunda bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor.   Proje tamamlandığında Dedepaşa caddesi çevresi, parklar,  çocuk oyun ve fitness alanları, süs havuzu, kafeterya, pergoleli dinlenme alanları, kay kay  pisti, yeşil alanlar, halı saha, basketbol ve voleybol sahaları ile zenginleşecek.

Site Sokak’ta çalışmalar başladı

Harmandere Mahallesi Site sokakta başlayan çalışmalar, 16 bin 858 metrekarelik alanda uygulanıyor.  Çocuklar için oyun ve büyükler için de fitness alanlarının bulunacağı park, basketbol sahası, 90×60 metre büyüklüğünde halı saha,  pergoleli dinlenme alanları, süs havuzu ve otopark bulunacak.

 

D

📆 22 Şubat 2016 Pazartesi 10:29   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR