MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Demokrat Partinin 69.kuruluş yıldönümü kutlu olsun
Demokrat Partinin 69.kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Demokrat Partinin 69.Yıl dönümü tüm yurt’ta olduğu gibi İstanbul’da da kutlandı.

 
Eski İstanbul İl Başkan’ı Etem Kağan Çelik ve Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanlığının birlikte düzenlediği kutlama programı Anıt Mezar’da Partinin Merhum Genel Başkan’ı Adnan Menderesin mezarı başında yapıldı.

 
Programa Programın öncülüğünü yapan İstanbul Eski İl Başkan’ı Etem Kağan Çelik, yine kutlama programına öncülük yapan bir diğer isim DP Kartal İlçe Başkan’ı İshak Kamberoğulları, Dp Kartal İlçe Genel Sekreteri Tanju Akkaynak,Dp Kartal İlçe Teşkilat Başkan’ı Vuslat Balkış, Dp Kartal İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan yardımcısı Uğur Taşpınar , Kartal İlçe Başkanlığı Yöneticileri Muhammet Sancak ve Yaşar Duman, Eski MKK Üyesi Turan Varol,Eski MKK Üyesi Adnan Sancak,Eski İl Disiplin Kurulu üyesi Yüksel Başçil,Eski İl Yöneticilerinden Faruk Kondakçı, Burhanettin Şen Eski Kadın Koları Genel Başkan’ı Nursen Pekin ve partililer katıldılar.

 
Havanın soğuk olmasına rağmen Demokrat Partinin Kuruluş yıl dönümünü kutlamaya gelen partililere yemek ve Şemsiye dağıtıldı.
Programı düzenleyen Eski İl Başkan’ı Etem Kağan Çelik ve Kartal İlçe Başkan’ı İshak Kamberoğulları Demokrat Partinin tarihinin neredeyse Cumhuriyetle yaşıt olduğunu , bu gün Türkiye’de var olan bir çok şeyin DP nin eseri olduğunu Vatandaşlarımızın menfaatine onların yararına yapılmış ne varsa ise kullanılan yollar,köprüler, evimizde yaktığımız elektrik,barajlar,fabrikalar ve saymakla bitiremeyeceğimiz daha bir çok yararlı icraatın Demokrat partinin eseri olduğunu vurguladılar.

 
Değil 69 yıl 169 yıl geçse Demokrat Partinin varolacağını ve birgün yeniden hakkettiği yerde olup bu Ülkeyi yöneteceğinide vurguladılar.
Program Anıt mezarda yatan Merhum Cumhur Başkanı Turgut Özal, Merhum Başbakanlarımızdan Adnan Menderes,Önemli Siyasetçilerimizden Aydın Menderes’in Ruhlarına okunan dualarla son buldu…..

📆 08 Ocak 2015 Perşembe 18:41   ·   💬 1 yorum   ·  

“Demokrat Partinin 69.kuruluş yıldönümü kutlu olsun” için bir cevap

  1. şenol kayar dedi ki:

    1965 SENESİNDEN BERİ ARKASINDAN KOŞTUĞUMUZ SÜLEYMAN DEMİREL,EVVELA ADALET PARTİSİNİ PEŞİNDEN DYP Yİ DEMOKRAT PARTİNİN DEVAMI OLARAK OMUZLADI VE BİRLİKTE MİLLETLE BÜYÜTTÜĞÜMÜZ BU ESERİ 28 ŞUBATTA DİK DURUP MEÇLİS ARİETMETİGFİNE SAYĞI DUYSA TANSU HANIMA BAŞBAKANLIK GÖREVİNİ ADİL BİR CUMHUR BAŞKANI OLARAK VERİRDİ AMA ANLAŞILAN O Kİ TANSU ÇİLLER KIRĞINLIĞI ONA BU YANLIŞI MESUT YILMAZ SEVGİSİYLE YAPTIRIP 50 MİLLET VEKİLİNİ AYARTIP TAYYİB ERDOGANIN DOĞMASINA EBELİK ETTİLER BU GÜNAH VE VEBAL BU PARTİYİ VE ONUN GÖNÜLDAŞLARINI ÖKSÜZ BIRAKAN SÜLEYMAN DEMİRELE AİTTİR MEMNUN MUSUN 789 SÜLOI BOBA….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR