MENÜ ☰
.
Mart 2024
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, Kartal, Manşet, Toplum » DÖRTYOL TAKSİ DURAĞI’NIN AÇILIŞI TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
DÖRTYOL TAKSİ DURAĞI’NIN AÇILIŞI TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kartal Belediyesi Kartal’da hizmet veren taksi duraklarının yenilenmesi kapsamında yapmış olduğu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.  Son olarak yenilenen Dörtyol Taksi Durağı’nın açılışı, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcılarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Yenilenen taksi duraklarının dördüncüsü olan Dörtyol Taksi Durağı gerçekleştirilen açılışla faaliyete açıldı. Kartal Soğanlık’ta yer alan durağın açılışına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Gülcemal Fidan, Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Nuran Keriş, Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Efrayim Deveci, Halil Şener, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, Kartal Şoförler Odası Başkanı Ali Osman Baran, Kartal Taksiciler Derneği Başkanı Kadir Arınç, Durak Başkanları ve çok sayıda taksici katıldı.

Kartal Taksiciler Derneği Başkanı Kadir Arınç, açılışta yapmış olduğu konuşmasına Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederek başlayarak şunları ifade etti: “Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz, 3 yıl önce bizi ziyaret ettiğinde ‘Bir araya gelin, sorunlarınızı daha çabuk çözersiniz.’ diyerek bize yol gösterdi. Ne zaman arasak ulaştığımız bir Belediye Başkanına sahibiz. Tüm taksici arkadaşlarımız adına Kartal Belediye Başkanımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bu yenileyerek açtığımız dördüncü taksi durağımız, hepimize hayırlı uğurlu olsun.”

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ise şunları dile getirdi: “Bu işe emek veren, yıllardır bu işin kahrını çeken, yıllardır uğraşıp sorunlara çözüm bulan, yakından ve uzaktan gelen oda başkanlarına, dernek başkanlarına, misafirlerimize ve ayrıca Kartal Belediyesi Başkan Yardımcılarına hoş geldiniz diyorum. Bu taksi durağının herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum. Burada başkanlarımız sorunlarını açıkladılar. Bir araya geldiğiniz, fikir alış verişi yaptığınız zaman bu sorunları aşacağınızı ümit ediyoruz. Biz de Kartal Belediyesi’nin yerel yöneticileri olarak herhangi bir sorununuz olduğunda Kartal Belediyesi’nin yanınızda olacağını bir kez daha söylüyoruz. Yaptığınız iş hakikaten kolay değil. Gece gündüz, yağmur çamur edemeden işinizi yapıyorsunuz. Verdiğiniz hizmet en güzel hizmetlerden birisi… Yurdun herhangi bir yerinden bu kente gelen herkese rehberlik ediyorsunuz. Müşterilere zaman zaman kentin tarihi yerlerini, ekonomisini, güzelliğini anlatıyorsunuz. Türkiye’nin gündemini ayakta tutan taksicilerdir. Yaptığınız güzel şeyleri görüyoruz ve yanınızdayız. Bugüne kadar görev yaptığımız süre boyunca Kartal taksi durakları ve şoförleri ile ilgili hiçbir şikâyet almadık. Bundan dolayı Kartal Belediyesi ailesi olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Kartal Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün sizlere çok selamları var. Başta Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz olmak üzere Kartal Belediyesi ailesi olarak sizlerin yanındayız. Hepinize tekrar hayırlı olsun.”

Açılışın ardından Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına hazırlanmış olan teşekkür plaketi Dörtyol Taksi Durağı taksicileri tarafından Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’a takdim edildi. Plaket töreninin sonunda durağa giden Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, taksi durağında çalan ilk telefonu cevaplayarak istenilen adrese taksi yönlendirdi.

 

Galeri
📆 18 Aralık 2017 Pazartesi 10:51   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR