MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » İsmail Saçlı’dan Karaismailoğlu’na anlamlı ziyaret
İsmail Saçlı’dan Karaismailoğlu’na anlamlı ziyaret

Kartal Cem evi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saçlı, Kartal’ın ağabeyi ve sevilen siyasetçi Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

 

Bölgenin önemli sağlık ve ilaç sektörünün adeta sembol ismi konumuna gelen Karaismailoğlu’nun Kartal Cem evine olan destek ve katkılarına ‘da ayrıca teşekkür eden Kartal Cem evi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saçlı, Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu’na yapmış olduğu iade-i ziyaret ile ilgili şunları söyledi:”Abdurranman Bey, Kartal’da gerçekten çok sevilen ve güven duyulan saygın bir siyasetçi ve iş adamı. Bizim içinde özel bir yeri var çok geç kalmış bir ziyareti bugün gerçekleştirdiğim için çok mutluyum” ifadesini kullandı.

 

BİZİM HEP YANIMIZDA OLDULAR
Saçlı, şöyle devam etti: “ Sayın Karaismailoğlu, özellikle bizim Muharrem ayı’mızdaki Aşure günlerimize ve ibadetlerimize geldiler. Maneviyatı birlikte yaşadık bu arada Sayın Abdurrahman Karaismailoğlu’nun cem evine katkıları oldu. Kendilerine hem bir iade-i ziyaret yaptım ve Kartal Cem evine olan destek ve katkılarından dolayı Teşekkür ediyorum. Çünkü hep yanımızda oldular” yorumunu yaptı.


sacli-karaismailoglu-ziyaret-2

BİRLİKTE KARTAL VE BÖLGE HALKINI HİZMET ETMEYİ İSTİYORUZ
Cumhuriyet Halk Partisi’nden ön seçim olması koşulunda Milletvekili aday adayı olacağının bir kere daha altını çizen Saçlı, Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu’nun AK Parti aday adayı olacağı yönünde duyumlar aldığını hatırlattı ve : “ Abdurrahman Bey’le olan siyasal düşüncelerimiz, mensubu olduğumuz partilerimiz var. O ayrı insan olarak biz o enerjiyi bir birimizden alıyoruz insanlığa bakışımız Kartal’daki kardeşliğin, bölgelerin birlik niteliği için bu çok önemli. Abdurrahman beyde ve bende kendi memleketinin yaşadığı İslam inancını kendi seçmedi. Bende bölgemi ve yaşadığım inancı kendim seçmedim. Ama insan olmayı, Kartal halkına hizmet etmeyi ikimizde seçiyoruz ve istiyoruz. Ama o kendi partisinden bizde kendi partimizden Kartal’ın ve bölge insanının yararına olacak çalışmaların projelerini hazırlıyoruz. AK Parti Kartal’da diyelim ki 15 tane Milletvekili çıkaracak bana göre AK Partinin içinde tanıdığım insanın Milletvekili olmasını isterim MHP’den de olsa, CHP’den de olsa tabanın sesi önemlidir” ifadesini kullandı.

 
SAYIN KARAİSMAİLOĞLU KARTAL’IN ÖNEMLİ BİR SİMASI
Saçlı, “ Ben Abdurrahman Beyin şirketine işçi gönderiyorum veya sıkışık olana katkı istiyorum ama vekil olduğu zamanda arayabileceğim bir insan olması beni mutlu eder. Sayın Abdurrahman Karaismailoğlu, bu bakımdan kendisi Kartal’ın çok değerli bir siması. Eğer AK Parti böyle bir dostumuzu, arkadaşımızı tercih eder, değerlendirirse biz çok memnun oluruz.” Dedi.
Saçlı, Ecz.Abdurrahman Karaismailoğlu’nun bölgede tanındığını, çok sevildiğini ve tabanı olan bir siyasetçi olduğunu da sözlerine ekledi.

 
İSMİ GEÇİYOR
Kartal’ın siyasi kulislerinde AK Parti’den Milletvekili aday adayı olacağı yönünde yorumlar yapılan Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu, Kartal Cem evi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saçlı’nın kendisine yapmış olduğu iade- i ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek, “ Sayın Saçlı’nın şahsıma yapmış olduğu ziyaretten ve şahsımla ilgili açıklamasından çok memnun oldum,çok keyif aldım.Sayın İsmail Saçlı daima yenilikçi değişimden yana gelişimden yana. İnsanlığa çok iyi bakan insana değer veren bu arada fakir fukaraya sağlamış olduğu o aş o yemekler beni bulunduğum ortamda bene çok mutlu etmiştir. Çok hoşuma giden bir ortam yakalamıştım orda çok keyif almıştım. Sayın Saçlı’nın bizden istediği destek ve katkı için karınca kararınca destek oluyoruz. Kendisine çok saygı duyduğum bir başkanım” diye konuştu.

sacli-karaismailoglu-ziyaret-3
FARKLI KURVARLARDA BİRLİKTE YARIŞACAĞIZ

Karaismailoğlu, şöyle devam etti: “ Allah kısmet ederse farklı kulvarlarda birlikte yarışacağız ama bölgemin Milletvekili olması Özellikle Kartal halkı için çok ciddi bir kazanım, çok ciddi bir katkı ve çok ciddi bir değer. İsmail başkanım inşallah bu seçimlerde aday olur ve CHP’den bu bölgeden çıkacak bir Milletvekili olması beni çok mutlu eder ve bundan da onur duyarım. Farklı kulvarda farklı fikirlerde yarışacağız inşallah. Orda bir yarış var bu bir Bayrak ve hizmet yarışı olacaktır. O yarışta da vatandaşımın değeri de çok önemli, itibarı çok önemli. Seçmen hangimize çok ilgi duyuluyorsa o parti çok Milletvekili çıkarsın.İsmail Başkanın Milletvekili seçilmesi beni çok sevindirir.Kendisine başarılar diliyorum.Sonuçta Kartal, Kartal’ın güzel insanları ve BÖLGE halkı kazanacaktır” yorumunu yaptı.
Tecrübeli siyasetçi ve sevilen İş adamı Ecz. Abdurrahman Karaismailoğlu, Saçlı’nın da Kartal’da ve bölgede çok sevildiğini sözlerine ekledi.

 

FETHİ SATICI

Galeri
📆 07 Şubat 2015 Cumartesi 10:20   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR