MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » İstanbul’dan Özel Açı Lisesi Ankara Elemelerinde Sahneye Çıkıyor
İstanbul’dan Özel Açı Lisesi Ankara Elemelerinde Sahneye Çıkıyor

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde End Productions’ın  18 yıldır aralıksız sürdürdüğü, Türkiye’nin en genç ve en uzun soluklu organizasyonu Vodafone Freezone  Liselerarası Müzik Yarışması’nın eleme heyecanı, İstanbul’dan sonra Ankara elemeleriyle devam ediyor.

 

Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılan ve İstanbul’dan 120 okulun sahne aldığı yarışmanın elemeleri, 4-5 Nisan’da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda yapılacak Ankara elemeleriyle sürecek. Türkiye’nin her yerinden binlerce liselinin coşkulu bir katılım gösterdiği yarışmanın Ankara elemelerinde 22 ilden toplam 95 okul yarışacak.  Yarışmaya İstanbul’dan ise İstanbul elemelerini kaçıran Özel Açı Lisesi katılacak.

 

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması için İstanbul’dan giden liselilerin hedefi yarışmanın birbirinden muhteşem ödüllerini kazanmanın yanı sıra şehirlerini en iyi şekilde temsil edebilmek. 9 Mayıs’ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan büyük finale kalmak için yarışacak olan İstanbullu gençler destek bekliyor.

📆 02 Nisan 2015 Perşembe 12:03   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR