MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Alt Manşet, Ekonomi, Manşet, Toplum » İŞTE VERİMLİLİĞİN VE KARARLILIĞIN FORMÜLLÜ: KARDEX 3. LOJİSTİK GÜNLERİ
İŞTE VERİMLİLİĞİN VE KARARLILIĞIN FORMÜLLÜ: KARDEX 3. LOJİSTİK GÜNLERİ

 

İsviçreli depolama ve tahsis sistemlerinin lider üreticisi Kardex Remstar ile BVL Lojistik ve ILA Konveyör Sistemleri; lojistik ve otomasyon alanlarında geliştirdikleri çözümleri 3.Kardex Lojistik Günleri’nde sektör profesyonellerine aktardı. Otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret ve üretim gibi farklı iş kollarından profesyonelleri ağırlayan konferans, 26 Mayıs 2016 Perşembe günü DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da gerçekleşti.

 

 

26 farklı ülkede otomatik depolama ve arşivleme çözümleri sunan Kardex Remstar, sektör profesyonellerine yönelik geliştirdiği çözümleri, sektördeki yeni trendleri ve farklı alanlarda geliştirilen yeni hizmet modellerini aktarmak üzere ILA ve BVL işbirliğiyle sektör profesyonellerini ağırladı. Tüm gün süren ve 26 Mayıs tarihinde DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da gerçekleşen konferansta depo ve iç lojistik otomasyon sistemleri, yönetim alternatifleri ve mevcut uygulamalar gibi birçok stratejik konu masaya yatırıldı.

 

 

Kardex Remstar Türkiye Ülke Müdürü Emre Yenal, Kardex Remstar ev sahipliğinde düzenlenen 3. Kardex Lojistik Günleri için “Türkiye’deki işletmelerin lojistik ve otomasyon süreçleri konusunda bilinçlenmesi gerekiyor. İşletme karlılığında hedeflenen rakamlara ulaşılması için sektördeki yeniliklerin ve çözümlerin takip edilmesi ve işletme dinamiklerine uygun sistemlerin belirlenmesi büyük önem taşıyor. 3. Kardex Lojistik Günleri ile hedefimiz, sektör profesyonellerine doğru aktarımlarda bulunmak, yeni trendleri ve çözümleri anlatmak ve onlardan gelen geri bildirimlerle sektörümüzü daha da geliştirmek” dedi.

 

 

Lojistik ve otomasyon alanında sektördeki ihtiyaçlara ışık tutmak ve yeni çözümleri profesyonellere aktarmak amacıyla düzenlenen ve yoğun ilgi gören konferansa katılım ücretsiz olarak gerçekleşti.

KARDEX REMSTAR HAKKINDA

26 farklı ülkede müşterilerine otomatik depolama ve arşivleme çözümleri sunan Kardex Remstar, bu yıl 143. yaşını kutlayan, İsviçre merkezli ve Zürih Borsası’na kote bir şirket. 1873 senesinde Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan şirket, 1950’lerde dikey depolama çözümleri geliştirdi ve 1980’lerin başında bu sistemleri bilgisayarlar ile entegre ederek sadece bir makine değil aynı zamanda entegre çözümler sunmaya başladı. Bünyesinde KARDEX MLOG, KARDEX REMSTAR ve KARDEX SOFTWARE şirketlerini bünyesinde barındıran grupta 2 bin 200 kişi istihdam ediliyor. KARDEX Grubu’nun dünyada pazar payı yüzde 35 iken, dikey ve yatay depolama, sipariş toplama sistemleri sunan KARDEX REMSTAR’ın dünyadaki pazar payı ise yüzde 60’tır. Kardex, lojistik, otomotiv, perakende, ilaç, makine, havacılık ve savunma sanayi başta olmak üzere pek çok farklı sektörden büyük ve KOBİ tarzında müşteriye otomasyon çözümleri sunuyor. 2013 yılında Logicontrol 200, Megamat RS 180, Parts/Picks 4 YOU, Shuttle XP 1000 ürünlerini piyasaya sürerek, farklı sektörlerdeki ihtiyaçları karşılamaya özen gösteren Kardex için inovasyon, bir şirket kültürü olarak kabul ediliyor.

📆 26 Mayıs 2016 Perşembe 12:18   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR