MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Kartal, Manşet, Politika, Toplum » KARTAL AK PARTİDEN VEFA TOPLANTISI
KARTAL AK PARTİDEN VEFA TOPLANTISI

Kuruluşundan bu güne kadar AK Parti Kartal teşkilatında görev alanlardan oluşan Kartal VEFA Platformu, AK Parti’nin ileri gelenleri ve Belediye Başkan Aday Adayları ile Kahvaltıda bir araya geldi.
24 Kasım Pazar günü Titanic Otelde gerçekleştirilen kahvaltı programında Kartal AK Parti Teşkilatının önemli isimlerin bir araya geldi.
Kartal Vefa Platformu’nun organizasyonunda gerçekleştiren programda İlçe Başkanlığına yeni atanan Mehdi AKMAN, SKM başkanı Temel YAZ, Kadın Kolları Başkanı Sema DURMUŞ, Gençlik kolları Başkanı Uğur UYHAN da katıldı.

Ayrıca Eski Belediye Başkanı Arif DAĞLAR ve eski Milletvekili Mehmet SEKMEN Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah BAYRAM ve Belediye Meclis Üyesi Metin BEKTAŞ ile AK Parti Kartal Belediye Başkan Aday Adaylarının tamamına yakını programa iştirak ettiler.
Tüm davetlilerle beraber yapılan kahvaltıdan sonra Kartal Vefa Platformunu ve çalışmalarını anlatan ve davetliler tarafından beğeni ile izlenen sine vizyon gösterimi yapıldı.
Programda Vefa gurubu adına bir konuşma yapan Adem MUTLU, “siyasette birliğin, beraberliğin ve vefa duygusunun olmadığı yerde başarının olamayacağını” söyledi. Vefa Platformu üyelerinin Kartal’da Ak Parti çatısı altında uzun yıllar görev yaptıklarını ve bu beraberliklerinin halka hizmet, hakka hizmet anlayışı ile kurdukları platformla devam etmek istediklerini belirten MUTLU; sahip oldukları tecrübeyi önümüzdeki yerel seçimlerde AK parti yararına kullanmak istediklerini belirtti.
Programda söz alan ilçe başkanı Mehdi AKMAN ise yapılan organizasyon için Vefa Platformu üyelerine teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Seçim Koordinasyon Merkezi başkanı Temel YAZ,  Seçim öncesinde böyle birleştirici bir program düzenledikleri için Kartal Vefa platformunu tebrik ederek, bu tür çalışmaların parti içi birlikteliğe ve beraberliği çok büyük katkılar sağladığını ifade etti.
Davetlilerin hepsinin teker teker söz aldığı programda Eski Milletvekili Mehmet SEKMEN, seçim çalışmalarına her zamankinden daha fazla önem verilmesi gerektiğini Kartal’da belediyecilikte yapılan yanlışları ve kendimizi her kesime iyi bir şekilde anlatmamız gerektiğine dikkat çekti.
Kartal’ın eski Belediye Başkanı Arif DAĞLAR ise AK Partinin Kartal’ı yükseklere uçurduğunu, son 5 yılda ise Kartal’ın irtifa kaybettiğini, Akparti ile tekrar yükselişe geçeceğine inandığını dile getirdi.
Programa katılan tüm aday adaylarına söz için mikrofon uzatıldığında Kartal’ın, kaybedecek bir 5 yıla tahammüllün olmadığını ve Kartal halkının hak ettiği AK Partili belediyecilik anlayışına ve özlenen hizmetlere tekrar kavuşturacaklarını söyleyerek Kartal Vefa Platformu’nun düzenlediği programın çok yararlı olduğunu, toplantıdan birlik beraberlik ve sinerjinin çıktığı ifade ettiler.
Davetlilere sevginin ve muhabbetin simgesi olarak gül hediye edilirken program sonunda günün hatırasına çekilen toplu fotoğrafla program sona erdi.

📆 28 Kasım 2013 Perşembe 11:21   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR